PZPN rezygnuje z polskiego godła

Kolejna kompromitacja Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas dzisiejszej konferencji, zaprezentowano nowe koszulki, w których będą występować piłkarze reprezentacji. Nie znajdzie się na nich godło naszego kraju.

Wszyscy zdążyli się przyzwyczaić, do nadawania polskiego obywatelstwa, sezonowym piłkarzom w rodzaju Olisadebe, Rogera, Obraniaka czy Perquisa. Po przyjęciu do kadry zawodników, nie mających z Polską zbyt wielkich związków, nie licząc tego, że byli za słabi na inne reprezentacje, związek piłkarski postanowił znowu udowodnić, iż o „kadrze narodowej” możemy już tylko pomarzyć. Tym razem z koszulek reprezentacji, które dostarczy firma Nike, zniknie godło naszego kraju. Białego Orła zastąpi mało wyszukany znaczek, będący logo PZPN, a prezentujący piłkę z głową orła.

Związkowi działacze zapowiedzieli, że piłkarze reprezentacji, wystąpią w nowych strojach już w dwóch najbliższych meczach, a więc w piątek z Włochami, zaś w przyszły wtorek z Węgrami. Jeśli PZPN nie zmieni swojego stanowiska, przyszłoroczne Euro będzie pierwszą wielką imprezą, na której piłkarze wystąpią bez godła naszego kraju. Komentarz jest chyba zbędny…

MM

http://narodowcy.net/pzpn-rezygnuje-z-polskiego-godla/2011/11/08/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PZPN rezygnuje z polskiego godła”

  1. ja myślę, że komentarz był faktycznie zupełnie zbędny. sama koncepcja, że w ogóle naród, demokratycznie – bo może jeszcze w wyborach (hehe), ustami tv, będzie się wypowiadał na temat godła na strojach sportowców jest obrzydliwy. związki sportowe powinny być ogranizacjami prywatnymi, państwo swoje przebrzydłe łapska powinno trzymać z daleka od tej sfery życia i to uczestnicy tych związków oraz ogranizatorzy turniejów, zawodów, powinni sami decydować w jakim kolorze mieć galoty. i przede wszystkim powinna być konkurencja w sporcie, różnorodność związków i ich wielość. no, ale w socjalizmie znów mamy sztuczny problem – tym razem z godłem na koszulce. wszystko jest sponsorowane pod przymusem przez obywateli, pod lufami karabinów urzędasów skarbowych, i teraz musi odbyć się zagorzała i bardzo istotna dla życia ludzi, kwestia życia i śmierci, dyskusja właścicieli sportowców o gaciach tychże sportowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *