Czy Aleksander Majewski wróci na konserwatyzm.pl?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Czy Aleksander Majewski wróci na konserwatyzm.pl?”

  1. Nacjonalizm naszą drogą…, wy jesteście słabeuszami, którzy nie potrafią wyjść z za komputera i przejść do akcji bezpośrednich !

  2. @Leon ONR 1/Watpie czy Pan jest naprawde czlonkiem ONR.2/Nie bardzo wiadomo, co to jest akcja bezposrednia. Wszelka akcja dla samej akcji moze byc bardziej zgubna niz pozyteczna przy pozorach skutecznosci, czy raczej zludzenia skutecznosci. Zeloci w Izraelu przed, w czasach i po Chrystusie Panu ( do 70 roku po Chr.) z cala pewnoscia mieli zludzenie ze duzo robia, a w rzeczywistosci opierali sie na bardzo zlym odczytaniu Pisma, czekali na Mesjasza militarnego i nawet nie mieli pojecia, ze Mesjasz wlasnie byl przyszedl.

  3. Po publikacji proby usprawiedliwiania satanizmu na naszym portalu, obawiam sie ze Pan Majewski juz na pewno nie wroci.

  4. Panowie, dajcie już spokój Alkowi Majewskiemu. Ta urojona dyskusja na jego temat nie ma sensu. Jeżeli jakakolwiek redakcja, czy portal chce przyciągnąć dziennikarza, to niech mu zaproponuje odpowiednie warunki finansowe. Idea ideą, ale tym się nie wypełnia egzystencjalnej doczesności.

  5. SYJONISTYCZNA PROPAGANDA ZAGRAŻA UMYSŁOM NASZEJ MŁODZIEŻY OD WIELU LAT OSTRZEGAM PRZED SYJONISTYCZNO-LIBERALNYM OBŁĄKANIEM, KTÓRE SZYKUJE NAM NEW WORLD ORDER!!!!!! KOLEJNY MŁODY CZŁOWIEK WPADŁ W SIDŁA TYCH PERFIDNYCH MANIPULANTÓW!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *