0 thoughts on “Czy Polska jest 51. stanem USA?”

  1. Czy po wybudowaniu fabryki Volkswagena w Poznaniu i po przeszkoleniu pracowników w macierzystym zakładzie jesteśmy już niemieckim landem czy jeszcze nie?.

  2. Pan Meller ma romans z geopolityką . Jak zaczyna od propagandy w stylu Trybuny Ludu wyrywając coś z kontekstu czasu, to może lepiej zatrudnić Urbana . Ten był blyskotliwy i dowcipny, nie używał młotka, a inteligencji. Może pan Meller podda analizie slowa jednego z czołowych polskich konserwatystów -;Mimo to doceniam w polityce zagranicznej PiS jedną pozytywną wartość: cele tej polityki – nawet jeśli były źle definiowane – ustalane były w Warszawie, a nie przy Merkelstrasse.” To w końcu Land czy Stan, może redakcja przyjmie jednolite stanowisko.

  3. Jeśli odpowiedzią ma być ten fragment o Mazowieckim i Żydach cóż, można by polemizować. Jednak pod względem całokształtu wyszło nam to zdecydowanie na dobre. GROM to jedna z najbardziej profesjonalnych formacji specjalnych świata, wiadomo że przy tworzeniu jej nie mieliśmy doświadczeń w tego typu operacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *