Dekalog konserwatysty

Dla wielu Czytelników książka ta może wydać się bluźniercza. Nie, nie w tym sensie, że wyśmiewam się z Boga lub Kościoła; nie ma tu świętokradczych obrazków wyśmiewających znak krzyża; przeciwnie, uważam się za katolickiego tradycjonalistę. Książka ta jest wielkim bluźnierstwem politycznym wobec wielu, jeśli nie wszystkich, ideologicznych dogmatów współczesnego świata, który ukształtował się po Rewolucji Francuskiej z 1789 roku. Książka ta przeznaczona jest dla ludzi zdolnych do samodzielnego myślenia, czyli nie dla tych, których refleksja o świecie politycznym, społecznym i filozoficznym ogranicza się do bezrefleksyjnego powtarzania medialnej bełkotliwej papki o demokracji, prawach człowieka i Europie. Nawet więcej, celem moim było dokonanie wielkiej mistyfikacji ideologii i schematów panujących we współczesnym świecie, stanowiącym ideologiczny konglomerat tanich hasełek i medialnego szumu informacyjnego, w istocie będącego dezinformacją.

Książkę można kupić w naszej księgarni za jedyne 25 PLN. Zapraszamy.

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Dekalog konserwatysty”

  1. @Marek Tadeusz. Jest w drukarni. 330 stron w tym ponad 100 stron o neokonserwatyzmie made in USA.

  2. „(…) w tym ponad 100 stron o neokonserwatyzmie made in USA.” – Aktualna problematyka, a moze byc jeszcze bardziej aktualna w przyszlosci.

  3. @Antoine Ratnik. Nie jestem z Warszawy, jestem z Gdyni. No i oczywiście czekam, aż w sklepie konserwatyzm.pl pojawi się nowe PFRL, aby kupić razem z Dekalogiem konserwatysty.

  4. @Marek Tadeusz Ja tez kupie „Dekalog Konserwatysty”.Juz o to poprosilem znajomego w Warszawie.PFRL bedzie ciekawe ze wzgledu na te 100 str. o neokonach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *