Delegalizacja manifestacji francuskiej w Paryżu

Prefektura Paryża zakazała odbycia się przewidzianej na sobotę (29.09.2012 r.) manifestacji francuskiej organizacji młodzieżowej ,,Les Jeunesses Nationalistes”.

Młodzi nacjonaliści pragnęli zaprotestować przeciwko istnieniu we Francji stref bezprawia (zon imigranckich), a także przeciw rasizmowi wymierzonemu w rasę białą.

Prefektura zakazała demonstracji pod pretekstem iż ,,z całą pewnością spowodowałaby ona zakłόcenie porządku publicznego”.

To już trzecia demonstracja tej francuskiej młodzieżówki zakazana przez policję od momentu przejęcia władzy przez socjalistόw.

Źrodło:

http://www.lemonde.fr/politique/article/2012/09/28/une-manifestation-d-un-mouvement-d-extreme-droite-interdite-a-paris_1767542_823448.html#xtor=AL-32280308

Komentarz: Polecamy portal internetowy naszych sympatycznych francuskich kolegόw.

www.jeunesses-nationalistes.fr

Antoine Ratnik

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Delegalizacja manifestacji francuskiej w Paryżu”

  1. @AR: „…Młodzi nacjonaliści pragnęli zaprotestować przeciwko istnieniu we Francji stref bezprawia (zon imigranckich), a także przeciw rasizmowi wymierzonemu w rasę białą. …” – błąd taktyczny. Powinni wraz z muzułmanami protestować przeciwko „podjudzaniu przez żydomasonerię do miedzyrasowej i miedzyetnicznej nienawiści” oraz przeciw tolerowaniu prze V Republike tego podjudzania. W razie odmowy – apelować do Strasbourga i Helsinek.

  2. Młodzi nacjonaliści czy zblokowana grupa ekstremalnej narodowej i konserwatywnej prawicy z neofaszystowską,prawicowo-narodowo-syndykalistyczną(prawacko-lewacką)hołotą?sądząc po zdjęciach raczej ten drugi wariant uczestniczył w paryskiej manifestacji.No P{anie Ratnik zabieraj się pan z sympatycznymi kolegami z Francji do Niemiec szczególnie dawnego DDR oraz do austrii do pogrobowców Haidera BZO-FPO oraz niemieckich,germańskich,,wojowników z NPD,DVU oraz Republikanów Nardowo-Spoleczno-Anarchizujących(”anrchizujących” w różnych metodach brutalnych bijatyk,każdy bije na swój sposób,ale wodzów słucha) i tyle Bonjour monsieur Ratnik!

  3. Ta parda jest równa poprzedniej (z połowy września tego roku)zorganizowanej przez radykalnych,ekstremalnych i ultranarodwo-religijnych muzułmanów..Obie siebie warte…

  4. Jeszcze nie przestały mnie śmieszyć wzmianki o faszyzmie (czy to prawdziwym czy wyimaginowanym) na prawicowym portalu. Nie ma gorszych zmartwień? Myślałem, że tropienie faszyzmu jest charakterystyczne raczej dla lewicowych kręgów. A koledzy wydają się na pierwszy rzut oka rzeczywiście sympatyczni.

  5. @IL W slowie „faszyzm” nie ma w ogole nic pejoratywnego.Jest to w przypadku Francji dzis: postawa ideowo-polityczno-cywilizacyjna, raczej formalna niz materialna, ( jest mowiac scisle „amoralna” w doslownym znaczeniu tego slowa) dodatkowo majaca na swoim koncie niesmiertelny dorobek literacko-artystyczny.Nie wierze w kleske faszyzmu we Francji.Wrecz przeciwnie, we Francji widze na wlasne oczy jego odradzanie sie. Zakaz odbycia tej manifestacji to wspanialy prezent od rzadu, bo to sie wydatnie przyczyni do zwiekszenia prestizu JN i ich szefa.Oni siebie samych nazywaja raczej „nacjonalistami”.To prawda ze kilka osob posiedzi,a niektorych spaluja ale to jest u nich wliczone w ryzyko zawodowe, moze nawet tylko na to czekaja:) Nie ma zolnierza bez ran.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *