Dlaczego Korwin?

Oczywiście pan Paweł nigdy nie miał zamiaru głosować na Korwina, dlatego jest mu bardzo łatwo napisać swoje powody, wolałbym usłyszeć od ludzi bardziej ideologicznie zbliżonych do Korwina, dlaczego ja nie powinienem głosować na KNP, i jeśli nie na KNP to na kogo? Wiemy przecież jak wygląda scena polityczna w Polsce, i że różnice miedzy Palikotem, PO, SLD czy PIS są kosmetyczne, a dla wyborcy takiego jak ja, różnic nie ma. 

Mam nadzieje ze moja odpowiedz na 10 punktów, jakie pan Paweł wyszczególnił, pozwoli to Panu Zalewskiemu zrozumieć, dlaczego pan JKM zyskuje na popularności, i że jego popularność to nie jest sezonowy napływ uczuć, które z czasem znikną. KNP jest w tej chwil jedyną alternatywą dla istniejących elit medialno-politycznych które żądzą krajem nad Wisłą od ponad 20 lat.

Bo Korwin gardzi emerytami ….! słowa „gardzi i nędza” są tutaj użyte oczywiście prowokacyjnie, i nie będę tych słów komentować, jeśli chodzi o świadczenia dla emerytów i rencistów, to KNP chce utrzymać wszystkie istniejące świadczenia emerytalne do których państwo polskie się zobowiązało, jakiekolwiek przyszłe zmiany maja dotyczyć przyszłych świadczeń emerytalnych. ZUS przestanie być obowiązkowy. 

Korwin chce odebrać finansowe szanse rozwoju ludzi młodych? Erasmus jest to program wymiany studentów opłacany przez EU, program ten nie ma nic wspólnego z rozwojem finansowym ludzi młodych. Studenci europejscy wymieniali się w uniwersytetach od setek lat, jest wiele innych sposobów finansowania tego rodzaju programów, opłacanie Erasmus podatkami obywateli UE, jest chyba najgorszym sposobem finansowania tego programu, dlatego też popieram pana Janusza w 100% – sektor prywatny, przyszli pracodawcy i sami studenci powinni opłacać studenckie wymiany.

Chce odebrać prawo głosu kobietom? Oczywiście kompletna bzdura i trudno to nawet komentować! Bo Korwin nazywa osoby niepełnosprawne debilami? To chyba się do sądu nadaje ? Dobrze by było żeby pan Janusz sprawdził to ze swoim adwokatem. Pamiętam wypowiedz o „szachach dla debili”, w kontekście zawodów sportowych dla osób niepełnosprawnych, absolutnie nie była to wypowiedź o całej grupie społecznej osób niepełnosprawnych. Oczywiście państwo polskie nie powinno finansować sportowców niepełnosprawnych, państwo polskie, absolutnie nie powinno finansować żadnych form rozgrywek sportowych. Sport jest to dziś olbrzymi biznes, stadiony są często wypełniane, dziesiątki tysięcy widzów, miliony przed telewizorem kwestia kilku znanych sportowców popierających akcje pomocy dla paraolimpiady, i każdy wyjazd ekipy sportowców niepełnosprawnych na olimpiadę jest opłacony! 

Bo chwali Putina i aneksje Krymu? Putin działa w interesie Rosji, trudno za to Putina nie chwalić, oczywiście sposób w jaki Putin zajął Krym, trudno chwalić, fakt jednak pozostaje, że dziś na Świecie nie ma polityka który jest w stanie usiąść przy stole i poważnie rozmawiać o Ukrainie, dużo łatwiej jest wysłać czołgi, samoloty i nazywanie Putina „Hitlerem”. Krym nigdy nie powinien być częścią Ukrainy, Chruszczow nigdy nie powinien oddawać Krymu Ukrainie w 1954 r. W 1991 roku takie pomyłki powinny być naprawione. Politycy jednak nigdy nie przyznają się do błędów, łatwiej jest wysłać żołnierzy żeby strzelali do siebie, niż usiąść przy stole i się dogadać! Unia Europejska powinna się wstydzić, że poparła Majdan w 100%, wiedząc że będą konsekwencje i może to doprowadzić do wojny z Rosja. Muszę też dodać że Michail Gorbaczow poparł akcje Putina na Krymie. 

Bo Korwin konsekwentnie powołuje się na Hitlera? no cóż, w Polsce media są kontrolowane przez elity bliskie obecnemu PO-PIS układowi politycznemu, i żeby cię zauważono, trzeba czasem „rzucić” słowo Hitler. Jarosław Kaczyński jest tego najlepszym przykładem, w Sejmie RP sam krzyczał Hitler. Fakt jest że Hitler rządził w Polsce ponad 5 lat i jego narodowo-socjalistyczny program ekonomiczny, nie jest wcale taki odległy od programu wszystkich partii w Polsce, które dziś reprezentują polski naród w Sejmie RP. Mam nadziej ze Pan Paweł przeczyta sobie program ekonomiczny NSDAP i zgodzi się ze mną. Jeśli chodzi o Chiny, to jeszcze 20 lat temu w Chinach 99% ludzi żyło „o misce ryżu” dzięki wprowadzonym reformą wolnorynkowym, Chiny stają się potęgą światową. Prawdą jest, że jest jeszcze dużo do zrobienia, ale kierunek który Chiny obrały, jest prawidłowy. Żeby tylko nie popełnili błędów Unii Europejskiej, jestem pewien że więcej obywateli Chin poprawi swój byt, i nie będą musieli jechać do Londynu zmywać garów w restauracjach.

Bo każdy Liberał to demokrata? Panie Pawle … co to za bzdura! Demokracja jest zaprzeczeniem ideologi libertariańskiej, w demokracji większość rządzi i ustanawia prawa, i często te prawa naruszają prawa indywidualne obywateli, dlatego też żaden Liberał nie może popierać demokracji, bo dla nas wolność indywidualna i gospodarcza to jest najważniejsza sprawa, ważniejsza niż opinia kilku polityków, którzy często przez oszustwo, kłamstwo i korupcje dostali się do wysokich stanowisk w rządowych!

Bo publiczna służba zdrowia ? Temat rzeka… krótko powiem że, socjalizm nie działa, czy to w handlu, w przemyśle stoczniowym, czy w służbie zdrowia, czy to w obojętnie jakiejkolwiek innej dziedzinie gospodarki. Pan Paweł żyje chyba na innej planecie, jeśli myśli że socjalno-publiczna służba zdrowia, jest sukcesem. Publiczna służba zdrowia w Polsce jest pozostałością PRL-u, i im szybciej z tym skończymy tym lepiej i dla ludzi chorych i dla Polski!

Bo Korwin o Przemyku powiedział…… ? jak wiemy Pan Janusz czasami wyraża się nie stosownie, i często sam się z nim nie zgadzam, oczywiście Janusz Korwin-Mikke, popełnił tu mały błąd, który ja już mu wybaczyłem! 

Bo Korwin chce zlikwidować UE…? Pan Janusz podchodzi do tego tematu bardzo praktycznie, Unia sama się rozleci, to dlaczego KNP ma popierać tą socjalistyczną skazaną na upadek organizację? Unia Europejska jest dziś w kryzysie, Niemcy sami mówi ze EURO było pomyłką. Unia Europejska nie jest gwarantem pokoju. Wręcz przeciwnie, nastroje narodowo-socjalistyczne wzrastają w takich krajach jak Grecja, Włochy, separatyzm rośnie w Hiszpanii, Szkocji. Kryzys ekonomiczny spowodowany między innym, wprowadzeniem Waluty EURO, spowodował masowe bezrobocie i emigracje. Dodać też trzeba że Wielka Brytania jest jedną nogą poza UE, Nigel Farage i jego UKIP robią wspaniałą robotę na wyspach brytyjskich. Wybory majowe przejdą do historii jako przełomowe i historii UE. My chcemy Europy wolnych suwerennych narodów, a nie Unii Europejskiej. Muszę też dodać, że sukces ekonomiczny Europy, jest sukcesem wolnego rynku i kapitalizmu, który dość efektywnie Europa praktykowała, zanim zaczęła wcielać socjalne programy w latach 70. Europa buduje swoją cywilizacje od setek lat, Unia Europejska nie jest przyczyna europejskiego sukcesu, wręcz przeciwnie Europa a szczególnie Polska może się rozwijać i odnieść sukces gospodarczy dużo szybciej, problemem są niestety politycy tacy jak Pan, którzy hamują rozwój gospodarczy Polski i Europy. Dlatego też trzeba Pana wyrzucić z pracy, i wymienić na KNP!

Ja Glosuje na Janusz Korwina-Mikke!

Artur S. Kalbarczyk

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Dlaczego Korwin?”

  1. Ja też głosuję na Korwina. Zalewski po ostatniej debacie w Polsacie wiadomo dlaczego namawia na nie głosowanie na NP. Nie lubi inteligentniejszych od siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.