Dwu godzinne opóżnienie pociągu przez kibolów ŁKS

Z ponad godzinnym opóźnieniem wyjechał z Poznania pociąg pospieszny do Szczecina. Do składu dołączone były wagony przewożące kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego do Szczecina. Nad poznańskim Dworcem Głównym krążył policyjny śmigłowiec, a bezpieczeństwa podróżnych na peronie pierwszym pilnowało kilkudziesięciu policjantów z psami.

Kibice ŁKS-u nie byli grzeczni. Wyrzucali z pociągu śmieci – butelki, opakowania po jedzeniu i napojach. Podróżni byli wystraszeni hukiem rzucanych w ich stronę petard oraz dymem rac. Część zwykłych pasażerów wysiadła z pociągu, szukając innych połączeń ze Szczecinem. Tym bardziej, że skład już jest bardzo mocno opóźniony, a konduktorzy, z którymi udało mi się porozmawiać mówili, że im dalej, tym będzie gorzej.

http://www.radiomerkury.pl/informacje/pozostale/pociag-z-kibicami-2-godziny-opoznienia.html

a.m.e.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Dwu godzinne opóżnienie pociągu przez kibolów ŁKS”

  1. To prowokacja! To podróżni byli w zmowie z policją i prowokowali patriotycznych kibiców. Jeśli będą aresztowania, to cała nadzieja w interwencji z Francji. Bóg! Staruch! Ojczyzna!

  2. Wyjątkowo perfidna policyjna prowokacja. Kibice protestowali w ten sposób przeciwko fatalnym warunkom podróży w InterCity w 1 klasie.

  3. Zastanawia mnie tylko jedno – po co kibice ŁKSu jechali do Szczecina, skoro mecz ŁKSu rozgrywany był we Wrocławiu? 😀 Mimo sympatii osobistej do klubu z przyczyn rodzinnych, chuliganów ŁKSu uważam za jednych z bardziej niebezpiecznych i zwyrodniałych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *