Działacze „Swobody” pobili szefa telewizji

Grupa działaczy „Swobody”, w tym deputowani tej partii, pobili we wtorek w jego własnym gabinecie prezesa pierwszego programu ukraińskiej telewizji Ołeksandra Pantelejmonowa. Jak wyjaśnił dziennikowi „Ukraińska Prawda” deputowany „Swobody” Igor Miroszniczenko, powodem było krytykowanie partii „Swoboda” na antenie programu. Pantelejmonow został przez napastników zmuszony do napisania wniosku o dymisję i wywieziony w nieznanym kierunku.

http://www.pravda.com.ua

aw

Facebook
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *