Działaczka popierająca TV TRWAM

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Działaczka popierająca TV TRWAM”

  1. No, tak, ale to video zawieszono dla pokrzepienia serc, że są jeszcze ludzie gotowi się poświęcić dla Ojczyzny, czy żeby się naśmiać? Nie bardzo rozumiem? Czy Szanowny Pan Profesor jest w formie, by stawić czoło prostej kobiecie, która mówi, co czuje?. Hmm, z niejakim obrzydzeniem będę obserwował ew. polemikę. Nie powiem, komu będę kibicował…

  2. Drodzy redaktorzy strony konserwatyzm.pl, jesteście nie lepsi od palikotowców rechotających z modlących się „mocherowych beretów”. W zasadzie to jesteście tacy sami. Widocznie takie czasy że mało kto posiada odrobinę przyzwoitości, już nie mówiać o okazywaniu jej. Zorganizujcie jeszcze akcję gaszena zniczy czy coś w stylu „goń z Wawela kaczofhurera”.

  3. Panie Wielomski, ta kobieta miala w zyciu X innych rzeczy do roboty niz rozwoj intelektualny i lekture setek dziel klasykow. Fakt faktem, jej myslenie jest proste jak konstrukcja cepa, ale nie musisz Pan sie tu z niej nasmiewac. To jest ponizej poziomu profesora i niestety ale kompleksy z Pana wychodza. To przypominac zaczyna pudelka albo jakies fora przesmiewcow Radia Maryja. Nie tedy droga, RM to jednak mimo wszystko sojusznik prawicy w sensie kulturowym. Ale mam na mysli realna prawice, a nie tylko tych ktorzy wyzywaja dookola od komuchow dlatego ze podatek jest progresywny, a nie liniowy albo poglowny. Prawicowosc to nie tylko ekonomia, jakby chcieli Korwinisci – sam Pan pisales ostatnio, ze dzieci bezboznych liberalow w nastepnym pokoleniu sa socjalistami.

  4. Ta pani się dziwi a przecież mamy już w Polsce ów mityczny wymarzony Zachód… demokratyczny, prawoczłowieczy, tolerancyjny i pełen poprawności politycznej. Innego nie ma.

  5. Czuję się w obowiązku stanąć w obronie portalu. Który według mnie jest jedną ostatnich ostoi trzeźwego myślenia w internecie. Bardzo dobrze ,że piętnują ludzką głupotę. Ona nie ma barw politycznych i jeśli występuje to nie ma znaczenia czy pietnują ją Palikot czy konserwatyzm.pl Warto również wspomnieć ,że „Prawdzwi Patrioci” dla dobra ojczyzny którą tak kochali, wywołali Powstanie Warszawskie, które do dziś nazywa się wielkim patriotycznym zrywem [!]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *