Euro-aborcja dla wszystkich!

WP.PL donosi:

Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego zaleca państwom członkowskim, aby wprowadziły legalną aborcję, dostępną dla wszystkich. Między innymi taki postulat pojawił się w przyjętym projekcie rezolucji w sprawie zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego. W dokumencie zapisano m.in, że „dostęp do legalnej i bezpiecznej aborcji jest uznawany za prawo kobiet, a brak takiego dostępu za naruszenie praw człowieka”.

http://wiadomosci.wp.pl/

Komentarz: Było do przewidzenia, że wcześniej czy później UE zażąda od Polski (i innych krajów) zmiany prawa w dziedzinie obrony życia poczętego. Dlatego nasze środowisko zawsze było przeciwne akcesji do UE. Tu nie ma miejsca dla chrześcijan i prawa natury. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Euro-aborcja dla wszystkich!”

  1. Może warto postarać się o „euro-aborcję post-natalną dla kryminalistów”? Skoro mozna dokonać aborcji ze względu na „genetyczne wady płodu”, skoro nowocześnci (czytaj: lewaccy) psychologowie skłaniają się ku tezie, że pewne zachowania patologiczne są wynikiem „wad genetycznych”, to może warto na osobnikach dotknietych tymi „wadami”, np. psychopatach, zabójcach, gwałcicielach dokonywać „aborcji post-natalnej”, najlepiej w wersji „euro”? Unikneli owi „nieszczęśnicy” „aborcji pre-natalnej”, przez co zostali skazani na nedzne życie obciażone skutkami swej „wady”, więc może warto by im ulzyć w ramach „[euro-]aborcji-post-natalnej”, nie majacej, oczywiscie, nic wspólnego z klerofaszystowskim konceptem tzw. „kary smierci”.

  2. „…Dlatego nasze środowisko zawsze było przeciwne akcesji do UE. …” – dlatego tzw. „nasze środowisko” nie jest w tzw. „pełnej lączności” z tzw. „Kościołem”, którego tzw. „umiłowany przywódca”, ponoć tzw. „najwiekszy z rodu Polaków[?]” we właściwy sobie niejednoznaczny sposób nieomylnie albo i nie-nieomylnie nawoływał albo i nie-nawoływał do akcesji do UE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *