Euro-aborcja dla wszystkich!

WP.PL donosi:

Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego zaleca państwom członkowskim, aby wprowadziły legalną aborcję, dostępną dla wszystkich. Między innymi taki postulat pojawił się w przyjętym projekcie rezolucji w sprawie zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego. W dokumencie zapisano m.in, że “dostęp do legalnej i bezpiecznej aborcji jest uznawany za prawo kobiet, a brak takiego dostępu za naruszenie praw człowieka”.

http://wiadomosci.wp.pl/

Komentarz: Było do przewidzenia, że wcześniej czy później UE zażąda od Polski (i innych krajów) zmiany prawa w dziedzinie obrony życia poczętego. Dlatego nasze środowisko zawsze było przeciwne akcesji do UE. Tu nie ma miejsca dla chrześcijan i prawa natury. [aw]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Euro-aborcja dla wszystkich!”

  1. Może warto postarać się o “euro-aborcję post-natalną dla kryminalistów”? Skoro mozna dokonać aborcji ze względu na “genetyczne wady płodu”, skoro nowocześnci (czytaj: lewaccy) psychologowie skłaniają się ku tezie, że pewne zachowania patologiczne są wynikiem “wad genetycznych”, to może warto na osobnikach dotknietych tymi “wadami”, np. psychopatach, zabójcach, gwałcicielach dokonywać “aborcji post-natalnej”, najlepiej w wersji “euro”? Unikneli owi “nieszczęśnicy” “aborcji pre-natalnej”, przez co zostali skazani na nedzne życie obciażone skutkami swej “wady”, więc może warto by im ulzyć w ramach “[euro-]aborcji-post-natalnej”, nie majacej, oczywiscie, nic wspólnego z klerofaszystowskim konceptem tzw. “kary smierci”.

  2. “…Dlatego nasze środowisko zawsze było przeciwne akcesji do UE. …” – dlatego tzw. “nasze środowisko” nie jest w tzw. “pełnej lączności” z tzw. “Kościołem”, którego tzw. “umiłowany przywódca”, ponoć tzw. “najwiekszy z rodu Polaków[?]” we właściwy sobie niejednoznaczny sposób nieomylnie albo i nie-nieomylnie nawoływał albo i nie-nawoływał do akcesji do UE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *