Europarlamentarzystkę oskarżono o rasizm

Brytyjska korporacja medialna BBC poinformowała, że w 2011 roku francuskie władze wniosły przeciwko niej pozew po tym, jak porównała ona modlących się na ulicach muzułmanów z nazistowską okupacją Francji. Wtedy nie mogła być ona postawiona przed sądem, ponieważ była posłanką Parlamentu Europejskiego, co dawało jej immunitet.

BBC podało, że w tym tygodniu Parlament Europejski postanowił pozbawić Le Pen immunitetu.

http://polish.ruvr.ru

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Europarlamentarzystkę oskarżono o rasizm”

  1. „…porównała ona modlących się na ulicach muzułmanów z nazistowską okupacją Francji…” – ta wypowiedź to prowokacja lub debilizm. Przecież muzułmańskich imigrantów, w przeciwieństwie do Wehrmachtu, zaprosiły do Francji władze ichniej Republiki, czyż nie? Francuzom nie chce sie mnożyć ani ciężko pracować, może wkrótce faktycznie okażą się zbedni we własnym kraju, ale przecież na własne żądanie? Ja tam wolę Francje islamską od spedalonej.

  2. gdyby tak katolicy codziennie modlili sie na ulicach miast tamując ruch to czy by ich goniono i czy za nazwanie ich okupantami było by karane?

  3. islam może zastapić pedalska francję ale co z kilkoma milionami francuzów wiernych kosciołowi. Kto ich uchroni. Lewicy mi nie żal i z chęcia zobacze działaczkę feministyczna w stroju muzułmanki a ateiste masona modlącego się do allaha. Bedzie ubaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *