Europol bierze się za „neonazistów”

Trwa analiza manifestu Andersa Breivika. Policja poszukuje śladów ewentualnych powiązań Norwega z poszczególnymi osobami albo organizacjami. Najprawdopodobniej czerpał inspiracje z tak zwanej biblii neonazistów. Europol opracuje dokładny portret prawicowego ekstremizmu w Europie, a zwłaszcza w Europie Północnej – zapowiedział we wtorek rzecznik tej organizacji Soren Pedersen.

Źródło

Komentarz: I niechybnie, w takt „GW”, wyjdzie im pewnie, że „neonazista” to tradycjonalista katolicki, konserwatysta, antydemokrata i sceptyk wobec rozdziału Kościoła od państwa. O co się założymy, że tak będzie? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Europol bierze się za „neonazistów””

  1. Koń jaki jest każdy widzi: http://www.alexa.com/siteinfo/www.konserwatyzm.pl Co jest w rubryce Top Search Queries for Konserwatyzm.pl można sprawdzić. Tomizmu, katolicyzmu, tradycjonalizmu, cywilizacji łacińskiej, religii, prawdy, dobra, wartości, idei, filozofii, ekonomii, ani religii tam nie widzę… Wróg opanował Alexę? Ciekawa jest zakładka: Clickstream. Na dole jest pozycja: Where do visitors go after leaving konserwatyzm.pl? Otóż po odwiedzeniu konserwatyzm.pl 43.66% użytkowników przechodzi na stronę google.pl, co jest zrozumiałe, ale na drugim miejscu jest … gazeta.pl z wynikiem 32.39%, a na trzecim rebelya.pl z dużo niższym wynikiem 9.86%, potem youtube.com, megaclick.com itd. Kto tak często przechodzi na stronę gazety.pl? Ciekawa wspólnota zainteresowań… użytkowników? redaktorów? nadzorców?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *