FEMEN razem z J. Kaczyńskim przeciwko Janukowiczowi

Okazuje się, że nie tylko Jarosław Kaczyński walczy z “dyktaturą” na Ukrainie. Oto czytamy:

Nowa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada.

W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”.

FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”.

„Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu.

http://polish.ruvr.ru/

Komentarz: Jarosławowi Kaczyńskiemu gratulujemy sojuszników w walce o “demokrację”. [aw]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “FEMEN razem z J. Kaczyńskim przeciwko Janukowiczowi”

  1. “…pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie…” – należało dodać BEZBRONNYCH cywilów i NIEWINNYCH dzieci, albo, jeszcze lepiej, NIEWINNYCH cywilów i BEZBRONNYCH dzieci. Co do “dyktatura powinna umrzeć”. Czy lewacy nie potrafią sie zastosować do własnych rad, np. nt. dialogu i wybaczania. Dlaczego nie mówia: “Z dyktaturą należy wyłącznie DIALOGOWAĆ, choćby i w nieskończoność, bo DIALOG-JEST-WARTOŚCIĄ”. Albo “Dyktaturze należy ZAWSZE i NIESKOŃCZENIE WIELE RAZY WYBACZAĆ,no bo to, wicie-rozumicie, i Pan Jezus tak podobno nauczał, i byłoby to takie humanistyczno/humanitarne”. Albo ” Wybaczamy dyktatorom/autorytarystom bo zawsze istnieje możliwość ich nawrócenia na prawa czlowieka / lewactwo / pedalstwo i filosemityzm. Należy im wiec dać szanse, bo, zapewnie, nie wiedzą co czynią”.

  2. “…pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć” …” – proponuję aby Kozacy utrwalili jej ten napis – a mają swoje sposoby. Zostanie na całe życie – będzie mogła być z tego dumna, może i na rentę się załapie od Unii Europejskiej, czy innego CIA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *