Francja będzie karać klientów prostytutek

Zgromadzenie Narodowe (niższa izba parlamentu) Francji w sobotę zagłosowało za przyjęciem ustawy o karaniu osób, które korzystają z usług prostytutek – poinformowały lokalne media.

Grzywna za skorzystanie z usług prostytutek po raz pierwszy wyniesie 1500 euro. W przypadku „recydywy” przyłapany klient zapłaci już 3000 euro.

Utworzony zostanie również fundusz w wysokości 20 milionów euro rocznie, aby pomóc kobietom zajmującym się prostytucją.

Cudzoziemcy, którzy pracują we Francji i którzy postanowią porzucić najstarszy zawód świata, otrzymają zezwolenie na pobyt na okres co najmniej pół roku.

http://polish.ruvr.ru/

Komentarz: Korzystanie z usług prostytutek, jak i wykonywanie tego zawodu jest moralnie obrzydliwe, ale nie zaprzecza prawu naturalnemu. Nie powinno więc być penalizowane. Co innego homoseksualne „małżeństwa” wprowadzone przez francuskich socjalistów. Dwóch mężczyzn nie będzie nigdy mieć potomstwa. Socjalizm oznacza dozwolenie tego, co jest wbrew naturze i penalizację tego, co natura dopuszcza. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Francja będzie karać klientów prostytutek”

  1. „…Utworzony zostanie również fundusz w wysokości 20 milionów euro rocznie, aby pomóc kobietom zajmującym się prostytucją. …” – a może uczynić z tych pań kolejną „skrzywdzoną mniejszość” i dać im, z definicji, określoną liczbe miejsc w Zgromadzeniu Narodowycm. Albo i w Parlamencie Europejskim. Myslę, że w każdym z tego typu miejsc czułyby sie znajomo i komfortowo …

  2. Krzywdzące porównanie, panie Kozaczewski. Krzywdzące oczywiście dla prostytutek. Co do notki, to pomijając już brak konsekwencji włodarzy Francji, w sumie jestem za. O ile w przypadku prostytutek często mamy do czynienia z ciężkimi wyborami moralnymi, a czasami nawet przymuszaniem, to ich klientów nic nie usprawiedliwia i nie widze powodu żeby im współczuć. Seksualne wykorzystanie innego człowieka jak najbardziej powinno być penalizowane.

  3. @ElDesmadre: Z nikim tych pań nie porównuję, miałem tylko to na myśli, że wielu przeszłych, obecnych i przyszłych prawodawców bywa ich klientami. Jest taka interpretacja ewangelicznej opowieści o ocaleniu prostytutki przez Pana Jezusa. Co Pan Jezus pisał na ziemi? Ano, kto z ekipy oskarżającej i kiedy korzystał z usług tejze pani. Innymi słowy, propozycję „Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień?” moznaby, wg tej interpretacji, rozumiec jako, za przeproszeniem: „Kto z was nie korzystał z jej usług, niech pierwszy rzuci kamień”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *