Filip Libicki został dziś parlamentarzystą PO

Jan Filip Libicki i Jacek Tomczak, którzy niedawno opuścili PJN, zostali dziś przyjęci do klubu parlamentarnego PO.

[aw]

Zachęcamy Czytelników do dyskusji i nadsyłania tekstów w tej sprawie. Publikujemy już pierwszy głos: TUTAJ

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Filip Libicki został dziś parlamentarzystą PO”

 1. No to sobie poseł Libicki POkonserwuje razem z Niemiaszkami z RAŚ koalicję PO-RAŚ. Będzie i „konserwatywnie” i dietetycznie;-)

 2. Jak to jest pośle Libicki? Czy katolikowi wolno należeć do organizacji wątpliwej moralnie? Pan zna, Panie Pośle, odpowiedź na to pytanie.

 3. @adamwielomski: to prawda. Lecz trwanie w sytuacji wątpliwej moralnie jest czym innym niż podejmowanie działań wątpliwych moralnie. Trwać można z braku odwagi, zdecydowania, z powodu jakiś rozterek, wątpliwości. Jest to oczywiście grzech zaniechania. Lecz wydaje się, że nieco lżejszy niż grzech polegający na podejmowaniu działań wątpliwych moralnie.

 4. Proponuje zeby zalozyc nastepna partie polityczna albo nawet 3,tak zeby niektorzy poslowie mogli juz za kilka tygodni opuscic PO i wstapic do innych partii. Sa politycy, wyraznie maja chec podrozowac, pozakladajmy rozne partie i bedzie jeszcze weselej.

 5. To się nazywa mieć zdrowy kręgosłup moralny. Można napominać biskupów, szydzić z ojca Rydzyka, bo on taki „ludowy” Obrażać innych, ale sam?! Kup pan sobie lustro, panie Libicki – wiele w nim ujrzysz, ale czy odnajdziesz Człowieka?! Wstępować do tak proaborcyjnej partii i jeszcze atakować innych trzeba mieć wiele tupetu…

 6. Panie Szympansie, jak pan będzie głosował w Poznaniu, skoro mieszka pan w Warszawie, przebywając weekendowo w Siedlcach?

 7. @Szympans Zenon: Drogi Panie Szympansie! Nie sądzę, żeby p.Libicki otrzymał Pana głos – w Poznaniu w zoo na ogól nie ma komisji wyborczej.

 8. Tacy ludzie jak pan Libicki czy pan Górski – legitymizują tylko rządy bandy kłamców, oszołomów, złodziei, zdrajców i niszczycieli Polski i religii rzymsko-katolickiej z POPiS-u.

 9. Damian Nowak, Adam Wielomski: „PJN i PiS także były „wątpliwe moralnie”. – Wynika z tego, ze posel Libicki krazy miedzy kolejnymi moralnie watpliwymi partiami, a to chyba zle o nim swiadczy? Czy tez wstepujac do PO nastapilo jego moralne przebudzenie? Gratuluje portalowi, bliskosc do PO jest bardzo oplacalna. Moze najwyzszy czas, zeby KZM napisal jakis manifest, o co w ogole walczy? Bo przy calym moim szacunku do tworcow tego portalu, jest to kompletnie niejasne. Jakas lista priorytetow?

 10. A ciekawe co zrobicie gdy lewacka policja będzie was wsadzać do więzień? Już lepiej mieć swojego posła w parlamencie niż nikogo nie mieć.

 11. To jest po prostu intelektualna prostytucja. Ten człowiek pójdzie wszędzie i zrobi wszystko dla pieniędzy. Oczywiście ubierze to w piękne bon-moty o planach politycznych i ich realizacji. Zapewne po przejściu do SLD byłby w stanie sobie to też wytłumaczyć 😉 Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w polityce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *