Poręba podmiata PiS

W sobotniej Rzeczpospolitej ukazała się rozmowa Roberta Mazurka z Tomaszem Porębą. Szef sztabu wyborczego PiS zaczął ją od zaskakującego stwierdzenia. Powiedział mianowicie, że jeszcze dwa, trzy takie incydenty jak brukselskie benefisy Ojca Rydzyka i Zbigniewa Ziobry i PiS ma w tej kampanii pozamiatane. Wywiad jednak kończy optymistycznie, bo z pełnym przekonaniem Poręba mówi, że jego partia zwycięży.
Widać tu elementarny brak logiki, bo jak o niemal pewnym zwycięstwie może mówić ugrupowanie, które zniszczyć mają dwa, trzy medialne incydenty. Druga kwestia to pytanie jak kampanię wyborczą ma prowadzić szef sztabu, który uważa, że już na początku jego partia ma w plecy? Jeśli więc Poręba mówi, że jego partię pozamiatać mogą jeszcze dwie trzy medialne wrzutki to taką wypowiedzią właśnie pierwszej z takich wrzutek dokonał. Szkoda bo jest on ostatnią osobą, która chce PiS-owi zaszkodzić. Tym wywiadem może go jeszcze nie pozamiatał ale o podmiataniu już tu mówić możemy.
www.facebook.com/flibicki
Jan Filip Libicki
asd
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Poręba podmiata PiS”

  1. Znając „zasługi” T. Poręby dla podkarpackiego PiS jestem pewien, że to jeszcze nie koniec. Jestem wielkim fanem T. Poręby i kibicuję mu w jego działalności.

  2. Panie Libicki! Wytłumacz się Pan z przejścia do PO a nie zanudzaj nas zagadnieniami trzeciorzędnymi!

  3. Może pan J. F. Libicki skomentuje swoje przejście do PO i wreszcie pożegna się z konserwatyzm?:D Czekamy na to!

  4. @Olaaa: obawiam się, że p.Libicki niczego nie skomentuje. Za wszystko musi wystarczyć referat p.Macieja Słęckiego. Pan Libicki traktuje swoich czytelnikw jak idiotów.

  5. A tak na marginesie: dziwić może milczenie Redakcji portalu konserwatyzm.pl. Czyżby to na tym polegał ten osławiony realizm polityczny?

  6. Dlaczego PO jest lepsza od PiS?Po wyborach,jak mówił D.Tusk ustawa o związkach partnerskich ,,ruszy z kopyta” ,może to tak panu Libickiemu się podoba?PO to najgorsza partia na scenie,gorsza nawet niż SLD,bo obłudna.SLD przynajmniej niczego nie ukrywa i gdyby dziś żył papież Pius IX to powiedziałby,że woli prymitywnego Napieralskiego niż zakamuflowanego Gowina[słynny tekst o Garibaldim i o królu].PO to największy wróg Prawicy,Kościoła i wolnego rynku.Wstyd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *