Filip Memches o związkach partnerskich

Na stronach „Rzeczpospolitej” znaleźć można interesujący tekst Filipa Memchesa, w którym autor krytykuje projekt instytucjonalizacji tzw. „związków partnerskich”. Tekst o tyle nas zaskoczył, że nie spodziewaliśmy się w demoliberalnym i PiS-owskim dzienniku znaleźć tekstu napisanego przez demoliberalnego i PiS-owskiego publicystę, w którym to tekście broniono by małżeństwa jako instytucji antyliberalnej, antyindywidualistycznej, antyrównościowej i patriarchalnej. Polecamy naszym Czytelnikom zapoznanie się z całością wypowiedzi Memchesa:

http://www.rp.pl/artykul/9157,922205-Promocja-egoizmu–Filip-Memches-o-zwiazkach-partnerskich.html?p=1

(R.L.)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Filip Memches o związkach partnerskich”

  1. Też uważam, iż komentarz jest głupi oraz kłamliwy. Autor komentarza powinien się zastanowić co pisze. Można czyjeś opcji politycznej nie popierać, ale używajmy argumentów a nie kłamstw.

  2. No fakt – atak nie jest uczciwy. Faktycznie, PiS-owskie media w sprawach moralnych wypowiadają się bardzo często konserwatywnie. Manipulacja polega dopiero na tym, że z ich linii wynika, jakoby PiS był politycznym reprezentantem tego typu postulatów. W takich atakach trzeba być precyzyjnym, bo skonstruowane niechlujnie, są łatwe do odparcia – tak jak w tym przypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *