Francuskie remanenty po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej

Samir Nasri, dwudziestopięcioletni piłkarz narodowej drużyny Francji może zostać z reprezentacji usunięty za chamskie zachowanie i niesportową postawę w trakcie zawodów. Może on nawet zostać zawieszony na dwa lata w prawach członka francuskiej reprezentacji narodowej.
 
Komentarz: Zachowanie się polskich i francuskich zawodników w trakcie Mistrzostw było unaocznieniem specyfiki każdego z tych krajów. W przypadku polskich piłkarzy mieliśmy do czynienia z opanowanym do perfekcji marketingiem rynkowym, w przypadku zawodników francuskich z klasyczną kłótnią „młodych z przedmieść”, jakiej można być świadkiem w dowolnym francuskim mieście o dowolnej porze dnia i nocy, z wyjątkiem godzin miedzy ósmą rano a południem. Wtedy bowiem „młodzi” śpią.
 
Za www.lequipe.fr i www.pilkanozna.pl
 
Aneks :
 
Wyjaśnienia wyraźnie zakłopotanego prezesa federacji francuskiej na temat poszukiwań nowego trenera.
 
 
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Le-graet-deschamps-tres-bon-choix/295924
 
(a  r)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Francuskie remanenty po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej”

  1. Panie Antoni, w Polsce wczoraj w czasie wysokiej oglądalności ogłoszono, że piłkarze to homospołeczna wspólnota, w której ma miejsce miłość facetów do facetów. Natomiast mecz to zapładnianie, w czasie którego plemniki gromadzą się w okolicy bramki by strzelić gola. Tako rzecze pewna szczuka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *