Gdzie jest to Wasze„globalne ocieplenie”?

Dziś 3 kwietnia. Śnieg pada i na ulicach – przynajmniej w Warszawie –jest kompletnie biało. Oczywiście może mój sarkazm wynika z tego, że całe życie marznę. I wydawało mi się jeszcze miesiąc temu, że co, jak co, ale w kwietniu to już na pewno marznąć nie będę. No przynajmniej nie będę jeździł wózkiem po śniegu… A tu nic – jak w grudniu jeździłem, tak w kwietniu dalej jeżdżę!

I tylko zastanawiam się – jak wielki interes bądź ideowe – inni powiedzą ideologiczne, emocjonalne zaangażowanie musi cechować różnorakich ekologów, którzy z taką pasją przekonują nas o zagrożeniach płynących z wielkiego zagrożenia, zagrożenia nazywanego „globalnym ociepleniem”? Panie i Panowie: gdzie jest to Wasze sławne „globalne ocieplenie”? 

Jan Filip Libicki

www.facebook.com/flibicki

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Gdzie jest to Wasze„globalne ocieplenie”?”

  1. @autor: Negowanie „globalnego ocieplenia” świadczy o: 1/ ignorancji 2/ faszyzmie 3/ homofobii 4/ braku tolerancji 5/ fundamentalizmie 6/ terroryzmie. Sprawdzamy korelacje z: 7/ brakiem miłosierdzia 8/ pedofilia.

  2. Negowanie globalnego ocieplenia powinno być tak samo karane, jak negowanie zabijania gazem Żydów przez tzw. nazistów. Hitler z cała pewnością nie przeprosił za negowanie globalnego ocieplenia i zakończyło się to tzw. cholokałstem. Dlatego nie można tolerować negacjonizmu w żadnej postaci! Zresztą, czy Sobór Watykański Drugi nakazał negowanie „globalnego ocieplenia”? Nie, nie nakazał, mało tego, nawet na to nie zezwolił, nie ma za to żadnej dyspensy. Jest to po prostu nieprzyzwoite i niedopuszczalne.

  3. Wstyd mi za Panów! Czyż nie widać, że zima jest właśnie wynikiem UDANEJ walki z Globciem?! Pieniądze zrabowane masowo podatnikom nie poszły na marne! Groźba cyprysów pod oknami oddalona. Teraz dla przywrócenia normalności wytrzepiemy kieszenie z „paru” miliardów na zwiększenie ilości CO2 w powietrzu (np. przez dotacje upraw grochu) i walka klimatyczna w ramach postępu eko-socjalizmu zakończy się.

  4. Podobno w okresie przejściowym, zanim nastąpi globalne ocieplenie, będę występować długie zimy, a po nich gorące lata. Wiosny znikną. Jestem ciekaw co za rok wymyślą….

  5. @Grzegorz K: Tak, :-), a to, co będzie dalej opisał Werner Herzog w filmie „Szklane serce”: „… przyleci wielki ptak i nasra w morze, a woda się podniesie na chłopa wysoko …”. Ciekawe, czy każą nam wykupować polisy od „nasrania w morze” , 🙂 ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *