Grzegorz Napieralski przeciwny sojuszowi z Januszem Palikotem

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski chce tworzyć nową centrolewicową koalicję. Nie powstanie ona jednak bez SLD. Czy ten pomysł będzie wspierał Sojusz? Były szef SLD Grzegorz Napieralski, gość „Salonu Politycznego Trójki” odpowiada, że Sojusz budował już wcześniej koalicje. Napieralski zaznacza, że SLD na razie „przygląda się temu”.

Napieralski przestrzega jednak Aleksandra Kwaśniewskiego przed budowaniem ruchu politycznego „od góry”. – To nigdy nie skutkuje i nie przynosi efektów – podkreśla. Według niego taki błąd popełniono przy budowaniu LiD-u – w Warszawie politycy próbowali się porozumieć, doły nie dążyły do takiego zjednoczenia. Zwraca też uwagę, że potrzebne jest porozumienie programowe. żeby zbudować szeroką koalicję.

http://www.polskieradio.pl/5/299/Artykul/503797,Janusz-Palikot-czy-to-jest-lewica

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Grzegorz Napieralski przeciwny sojuszowi z Januszem Palikotem”

  1. Popierać nie należy, a jedynie przyznać niższy priorytet zwalczania. Nawet, gdy wygrają z Palikotem, to po Millerze może nastać Senyszynowa lub podobny wynalazek.

  2. Pani psorka Sen-y-szyn lub jej klon nastać może zawsze, tyle tylko, że to klubik Pali-kota dostał ponad 10% poparcia, a nie SLD. Niższy priorytet zwalczania – podoba mi się sformułowanie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *