Hiszpańsko-sodomicki plakat olimpijski

TVN24 donosi:

Hiszpańska stolica oficjalnie ruszyła do walki o organizację igrzysk olimpijskich w 2020 roku i wystartowała kontrowersyjnie. Wszystko przez logo w tęczowej kolorystyce. Dla wielu jest „bez gustu”, a dla firmy produkującej w Hiszpanii gejowskie maskotki – plagiatem.

(…)

Znak graficzny najbardziej jednak oburzył szefów firmy Macaisa, szczycącej się mianem producenta „pierwszych gejowskich maskotek”. Ich zdaniem władze Madrytu dopuściły się plagiatu.

http://www.tvn24.pl/-1,1733250,0,1,po-igrzyska-z-teczowym-logo-plagiat,wiadomosc.html

Komentarz: Nas w tej informacji nie zaskoczył kompletny absurd. Zaintrygowało nas określenie producent „gejowskich maskotek”. A cóż to takiego? Widział ktoś kiedyś takie „maskotki”? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Hiszpańsko-sodomicki plakat olimpijski”

  1. Pewnie jakieś pedałujące misie. Albo zestaw tato+tato+dziecko. Trzeba szerzyć nowoczesność od dziecka. Teraz będą bajki o szewczyku Dratewce, który zabił złego katola-faszystę (smok jako zwierzę jest pod ochroną) i dostał za żonę (męża?) księcia i pół królestwa.

  2. …nie królestwa, a republiki ludowo-demokratycznej. Skądinąd zastanawia fakt, że władze Madrytu tworząc takie logo zdecydowały się znikomej mniejszości odbiorców, de facto olewając przy tym ich pozostałą część. No, chyba że wśród organizatorów olimpiad pedzie stanowią większość – wtedy wszystko jasne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *