Internauci przeciw zaangażowaniu się UAM w paradę homoseksualistów

W środę Polskę obiegła informacja o tym, że Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, zaangażowany jest w organizację parady homoseksualistów. Na odpowiedź Internautów nie trzeba było długo czekać. W sieci pojawił się już tekst protestu, który można wysłać do rektora uczelni. Szerzej o sprawie można przeczytać tutaj. Zachęcamy do wysłania tekstu protestu pod podany adres.

Wyślij protest do rektora UAM w Poznaniu!
fax: 61 829 4444
e-mail: m.nowacz@amu.edu.pl

Wyślij do wiadomości:
Jego Ekscelencja Stanisław Gądecki
Arcybiskup Metropolita Poznański
kuria@archpoznan.org.pl

Sz. Pan prof. dr hab.
Bronisław Marciniak
JM Rektor UAM

Wyrażam głębokie oburzenie faktem, że znany i ceniony w Polsce i na świecie Uniwersytet Adama Mickiewicza zamierza oficjalnie wesprzeć tzw. Dni Równości i Tolerancji w Poznaniu, których głównym punktem ma być parada homoseksualistów (logo uczelni widnieje min na plakatach reklamujących homoseksualna imprezę).

Nie mogę wprost uwierzyć, że uniwersytet o tak bogatej tradycji i tak wspaniałych osiągnięciach, stoczył się na poziom wspierania ulicznych parad promujących homoseksualizm.

Uważam za niedopuszczalne, aby jednostka naukowa, finansowana z budżetu państwa i moich podatków, wspierała interesy homoseksualnych organizacji, których celem jest zniszczenie chrześcijańskich fundamentów społecznych i zastąpienie ich społeczeństwem prymitywnym i rozwiązłym, pozbawionym jakichkolwiek norm.

W związku z tym bulwersującym faktem domagam się wycofania UAM z tej haniebnej inicjatywy oraz oczekuję przeprosin skierowanych do tysięcy absolwentów uczelni UAM, studentów i pracowników naukowych nie utożsamiających się z celami marszów afirmujących dewiacje seksualne.

Z poważaniem

Źródło: akcje-społeczne.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Internauci przeciw zaangażowaniu się UAM w paradę homoseksualistów”

  1. Z tego co wiem dwiema doktorantkami 1 roku jest para dwóch lesb, absolwentek politologii, które zajmują się takimi pierdołami jak gender czy coś takiego. Jako studentki tułały się po kołach naukowych z tym swoim tematem, by sobie zaliczać koła naukowe i ustawiać CV na poczet doktoratu, no i zostały na niego przyjęte przez innych lewaków. A z efektami mamy do czynienia już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *