Iran zerwał kontrakt, na bruk trafi 200 osób!

Unia Europejska zastanawia się nad nałożeniem embarga na Iran. W ramach odwetu główny irański odbiorca kryształów zerwał kontrakt z Hutą „Irena”.

Pracownicy z niepokojem obserwowali sytuację na Bliskim Wschodzie. Iran bowiem był głównym odbiorcą Huty „Irena”. Brał aż 80 procent wszystkich kryształów produkowanych w Inowrocławiu.

Przypomnijmy, że syndyk już dwukrotnie próbował sprzedać hutę Irena. Na organizowane przez niego przetargi nikt się jednak nie zgłaszał. Zainteresowanie przejęciem przedsiębiorstwa ciągle wykazuje trzech polskich inwestorów.

http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/inowroclaw-huta-irena-znowu-zwalnia-pracownikow-iran-zerwal-kontrakt-na-bruk-trafi-200-osob-

Komentarz: I jak czują się teraz redaktorzy Frondy? Ostatnio otwarcie nawoływali i zachęcali do poparcia wojny z Iranem. Rozpoczął się nawet proces formowania „judeochrześcijańskiego” korpusu, który miałby walczyć o prawa człowieka i demokrację. Niech teraz Pan Łukasz Adamski pojedzie do Huty „Irena” i wyjaśni , że prawa człowieka i demokracja w Iranie są ważniejsze niż ich miejsca pracy….

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Iran zerwał kontrakt, na bruk trafi 200 osób!”

  1. Nie ma sie czym przejmowac, bo jezeli ci polscy inwestorzy przejma hute to wszystko pojdzie gladko, pensje zostana podniesione, eksport wzrosnie i nawet trzeba bedzie rozlepiac plakaty w Londynie zeby obywatele pochodzacy z Inowroclawia tymczasowo przebywajacy na obczyznie wrocili do pracy do huty. Wroca z cala pewnoscia! Obywatele kochaja swoje miasto, a miasto kocha swoich obywateli.Policjanci beda ich witac na dworcu autobusowym z kwiatami w dloniach.Donald Tusk nakaze policji zaprzestac palowania na 27 dni i 4 noce i wszystko bedzie w porzadku.Milosc! Antonina Krzyszton zrobi piosenke i p.Adamski wcale nie bedzie musial jezdzic do huty.

  2. Władze irańskie uważnie czytają „Frondę” i się obraziły. Niestety, mniej uważnie czytają konserwatyzm.pl – może by im tak linka do ambasady podesłać, to zamówią sporą partię ogórków kiszonych ?

  3. @Tomasz Dalecki Aktualnie jest 7 ogorkow kiszonych na portalu, czyli o jednego wiecej niz w zeszlym tygodniu. Co za duzo, to niezdrowo! Nie mamy juz moralnego prawa krytykowania innych portali bo sami stalismy sie prywatnym blogiem PO.

  4. @Antoine Ratnik – blog PO to jedno (i to niestety blog na baaaardzo marnym poziomie). Nie rozumiem natomiast, czemu „komentarz redakcyjny” koniecznie musi być bardzo głupi ? W sumie, nie dziwię się, że powyższy nie został podpisany imieniem i nazwiskiem autora, rozumiem, że głupota to rzecz wstydliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *