J. Godson: Homoseksualizm to wypaczenie, nie po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę

„Dostałem wiele listów. Ludzie nie rozumieją, że ciemnoskóry może być konserwatystą. Słyszę argumenty, że ciemnoskóry powinien być szczególnie wyrozumiały dla potrzeb mniejszości, ale przecież bycie ciemnoskórym nie jest wypaczeniem od normy, a homoseksualizm wypaczeniem od normy jest” – mówi poseł PO John Abraham Godson. „Pan Bóg stworzył mężczyznę i dał mu wszystkie potrzebne narzędzia, by być mężczyzną, stworzył też kobietę i dał jej wszystkie narzędzia, by być kobietą. Wypaczeniem jest, kiedy mężczyzna i mężczyzna pałają do siebie namiętnością” – wyjaśnia gość Kontrwywiadu RMF FM.

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-godson-homoseksualizm-to-wypaczenie-nie-po-to-bog-stworzyl-k,nId,823028

Komentarz: Takie to już czasy, że imgrant stał pierwszym obrońcą naszej cywilizacji w naszym kraju. Ale brawo Panie Pośle – popieramy Pana. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “J. Godson: Homoseksualizm to wypaczenie, nie po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę”

  1. Brawo! Kiedyś w Szwajcarii spotkałem czarnoskórego misjonarza z Nigerii. Myslałem, że kształci sie w szwajcarskim seminarium, to była akurat prawda, by podjać pracę misyjną w Afryce – to była nieprawda, bo juz pracował jako katolicki misjonarz – w Szwajcarii. Jeszcze raz brawo dla Prawdziwego Europejczyka (kolor skóry nie ma znaczenia, liczy się kolor duszy).

  2. Najszczersze gratulacje dla Pana Posła! Właśnie takiej szczerej i bezpośredniej narracji potrzeba.

  3. @Zar: „…Konsternacja nastepuje gdy taki „kwiatek” psuje kompozycję – trudno dać odpór oklepanymi „fobiami” i „faszyzmami”, trudno nawet zauważyć, jakie to GROŹNE! Własnie dlatego ciemnoskóry emigrant stał się pierwszym obrońca naszej cywilizacji w naszym kraju – autochtona rozerwaliby na strzepy. …” – strzał w dziesiątke! Pozdrawiam.

  4. Na dodatek to protestant, bodajże były (?) pastor, więc odpada „zarzut katolickości”. Cóż… prawda jest taka, że w tej kwestii wielu sejmowych katolików mogłoby brać przykład z Pana Johna Abrahama Godsona.

  5. Ad Zar – Doprecyzuję : gratuluję Panu Godsonowi tego konkretnego zachowania. Nie chodzi o owacje na stojąco, ale jak dla mnie oprócz zwykłego przytaknięcia, zdrową reakcją jest nieco radości, że ktokolwiek publicznie powiedział coś takiego. Nie zachwycam się oczywiście jego protestantyzmem. A co do jego pochodzenia to sam spotkałem się z tym o czym teraz tak głośno. Na studiach znam pewną osobę z Łodzi czy też związaną z Łodzią. I tu był właśnie ten przypadek, że zazwyczaj były komentarze mocno postępowe ze strony tej osoby. Pewnego razu temat wszedł na wzmiankowanego posła i był komentarz w rodzaju „Nie dość, że ciemny to jeszcze poglądy ciemne”. Coś w tym stylu. A przy innych okazjach kolega wydawał się być wrogim wobec wszelkich wzmianek na temat czyjegoś koloru skóry. Jak widać gdy okoliczności nieco się zmieniają, stosunek do pochodzenia też się może zmienić. I jeszcze wydaje mi się, że była wzmianka, że tego w Łodzi się nie spodziewali. Co wskazuje na to, że rzeczywiście dla niektórych dużym zdziwieniem jest „niepostępowy ciemnoskóry”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *