Jakubiak w Poznaniu – mandat mniej dla PiSu

Ostatnie przymiarki do kompletowania wyborczych list idą pełną parą. Paweł Kowal zadeklarował nawet, że PJN ma już skompletowane prawie 80% tychże. Ciekawe skąd wystartują liderzy jego stronnictwa? Ciekawe wreszcie czy on sam stanie do sejmowej walki? Jedna rzecz zaczyna się jednak wyjaśniać. Wygląda na to, że Elżbieta Jakubiak będzie otwierać poznańską listę PJN. 
To bardzo ciekawa sytuacja. Pytanie jak poznański elektorat PiSu przyjmie najbardziej pisowską twarz spośród liderów tego ugrupowania? Można snuć różne przypuszczenia. Możliwy jest jednak i taki wariant, że dla rozgorączkowanego elektoratu smoleńskiego Elżbieta będzie dużo bardziej wiarygodna niż poznański lider listy PiS Tadeusz Dziuba. Trudno powiedzieć kto będzie lepszy w owym smoleńskim zapale. Tu różnic trzeba pewnie będzie szukać z lupą w dłoni. Chodzi więc o to kto będzie z owego zapału bardziej znany. Bezsprzecznie Elżbieta jest tutaj bardziej rozpoznawalna. Wyżej dzierży smoleńską pochodnię wiecznego ognia. 
Na nieszczęście dla PiSu może się okazać, że ogień ów strawi jeden poznański PiSowski mandat. Nie weźmie go oczywiście Elżbieta Jakubiak, bo zwyczajnie PJN nie przekroczy 5% progu, ale ów mandat zginie w tych płomieniach. Czy tak się stanie? Zobaczymy
www.facebook.com/flibicki
Jan Filip Libicki
-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Jakubiak w Poznaniu – mandat mniej dla PiSu”

  1. Myślę ze Pan Libicki za bardzo wierzy w swoje pragnienia aniżeli w realia. Jakubiak straciła moralny kręgosłup. I w żadnej parti opierającej się na etyce. Dla Jakubiak nie było miejsca. Podobnie myślę nie tylko ja ale bardzo wielu ludzi także o Panu. Myślę ze jest nieporozumienie obecność Pana Libickiego na stronie https://konserwatyzm.pl . I obecność takich ludzi o takiej hipokryzji pasuje tej stronie jak siodlo krowie. Trzeba placic za swoje wybory. Nawet w RP3.

  2. „(…)bo zwyczajnie PJN nie przekroczy 5% progu, (…)” Czyżbyśmy wreszcie poznali przyczynę tak poważanego na tym portalu politycznego transferu WCz parlamentarzysty?

  3. Doskonały (jak zwykle) i szczery aż do bólu pan Michalkiewicz. Pozdrawiam pana Libickiego, co też jak powiada pan Wielomski ” pan Filip idzie do PO, bo chipsów przed telewizorem jadać nie będzie” Z pana Libickiego aż taki matoł, że do niczego innego się nie nadaje i MUSI iść w posły?! Ciekawe spostrzeżenie z ust przyjaciela:)) Gwałtu, rety – co się dzieje?! Czyżby przedwyborczy amok tak poraził wszystkie głowy, że doszło aż do tak spektakularnego braku koordynacji? Niemożliwe, aż tak źle być nie może; zresztą jaki tam znowu „amok”, kiedy przecież wszystko jest pod kontrolą, o czym świadczą kolejne „transfery” do Platformy Obywatelskiej? Znajdzie się tam nie tylko ultramontaniak Jan Filip Libicki, ale i „Czarna Niedziela” z Lublina, a właściwie – z podlubelskiego Radawca, w którym z tej wrażliwości społecznej wybudowała sobie palce lizać dwór – czyli Izabela Sierakowska – niedawno jeszcze osobista nieprzyjaciółka Pana Boga, no i w ogóle – bolszewica z czarnym podniebieniem. U Tuska niczym w Arce Noego – każdego zwierzęcia po parze, więc tylko patrzeć, jak z tej sodomii wylęgną się jakieś monstra. Ale Siłom Wyższym, a zwłaszcza – Jeszcze Wyższym o to właśnie chodzi, żeby ultramontaniaki zbliżały się z bolszewicami i w ten sposób spłodziły nową rasę tubylców dla potrzeb starszych i mądrzejszych. Znaczy – żadnego amoku nie ma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *