Janukowycz ostrzega przed użyciem siły

– Poniesiecie za to odpowiedzialność karną – przestrzegł podczas wystąpienia w Rostowie nad Donem w niedzielę wieczorem.

– Naród Ukrainy nigdy nie przyjmie dyktatu, zwłaszcza dyktatu nacjonalistów – oświadczył. Skrytykował amerykańskie władze za działania na Ukrainie. – USA ponoszą swoją część odpowiedzialności za wywoływanie na Ukrainie wojny domowej, brutalnie mieszają się w wydarzenia, nakazują co robić – oskarżał.

Ujawnił, że kierownictwo ukraińskich struktur siłowych po spotkaniu z dyrektorem CIA Johnem O. Brennanem podjęło decyzję o rozpoczęciu siłowej operacji na Wschodzie Ukrainy. – Dyrektor CIA Brennan faktycznie usankcjonował użycie broni i sprowokował przelew krwi na Ukrainie – powiedział, nawiązując do wydarzeń w Słowiańsku, gdzie w wyniku walk zginęły trzy osoby.

http://russian.rt.com/article/27609#ixzz2ynHPadCg

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Janukowycz ostrzega przed użyciem siły”

  1. Kluczowa sprawa: skuteczne odparcie ataku. Potem: WYŁAPANIE i dekonspiracja zagranicznych NAJEMNIKÓW. Następnie: zaprezentowanie tzw. „władz kijowskich” jako, de facto, TARGOWICY, uciekającej się do użycia NAJEMNIKÓW w bratobójczych walkach oraz ujawnienie szemranych źródeł fortun obecnych władców Kijowa (taka sama szemrana oligarchia, jak każda inna…), i skierowanie na nich „gniewu ludu”, jak na Burbonów po ujawnieniu korespondencji Marii Antoniny z Habsburgami w sprawie interwencji. W efekcie, kolejna „kolorowa rewolucja” spruje się jak, za przeproszeniem, stare gacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.