Janusz Korwin-Mikke nie będzie startował w wyborach do Sejmu

Nowa Prawica wystawi swoich kandydatów tylko w 21 okręgach wyborczych, ponieważ PKW odmówiła rejestracji list w pozostałych okręgach, w tym także w Warszawie. Tym samym Janusz Korwin-Mikke, który miał kandydować z tego okręgu, nie wystartuje w wyborach.

PKW odrzuciła w nocy wniosek o wydanie zaświadczenia potrzebnego do rejestracji list kandydatów Nowej Prawicy w pozostałych okręgach. „To jest dla mnie szokujące. To jest dla nas bardzo duży cios. Jeśli decyzja PKW utrzyma się, to nie wystartuję w wyborach, bo miałem kandydować z 19. okręgu wyborczego – z Warszawy” – powiedział Korwin-Mikke.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10258018,Nowa_Prawica_zarejestrowana_tylko_w_21_okregach__Korwin_Mikke.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Janusz Korwin-Mikke nie będzie startował w wyborach do Sejmu”

  1. No i góra urodziła mysz. Jeżeli nawet plankton jak PPP czy RP zdołał zebrać podpisy, to skoro nie potrafiono doprowadzić nawet do rejestracji list, jakie szanse na 3-5% miałby teraz KNP, nawet przy ostatecznej rejestracji list? Żadne. Gloria victis panowie, kolejny raz?

  2. To skutek m.in. tego, że np. na tym forum przesiadują malkontenci, którzy dużo gadają, a mało robią. Jak by jeden z drugim wydrukowali kilka kart z listami i przekazali od siebie po te kilkanaście podpisów (wystarczyłby rajd po rodzinie i znajomych), to sytuacja z pewnością byłaby lepsza. Ci wszyscy „pragmatycy”, zwolennicy „mniejszego zła”, realpolitik to elementy gnilne i nie ma się co nimi przejmować. Trzeba robić swoje. Mogą sobie opowiadać o planktonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *