„Jarosław Kaczyński ponownie stanie za sterami rządu”

Jacek Nizinkiewicz: O Jarosławie Kaczyńskim powiedział pan: "Jestem pewien, że nie będzie wyłącznie politykiem opozycyjnym. To zbyt wybitna postać, nazbyt wyrazista i zdecydowana, by dać się zmarginalizować". Uważa pan prezesa PiS na najwybitniejszego polityka ostatniego 20-lecia i do jakich wybitnych postaci mógłby pan porównać Jarosława Kaczyńskiego?

– Artur Górski: Do Viktora Orbana, polityka węgierskiego. Podobna charyzma, porównywalne poglądy, wrodzona niechęć do lewactwa i miłość do ojczyzny. Orban po raz drugi jest premierem Węgier i z wielkim powodzeniem reformuje swój kraj, obniżając podatki i wprowadzając do konstytucji wartości chrześcijańskie. Wierzę, że wygramy najbliższe wybory i Jarosław Kaczyński ponownie stanie za sterami rządu. I mam nadzieję, że pójdziemy ścieżką węgierską. I żaden Michnik nas nie zatrzyma.

(…)

– Czy w dalszym ciągu uważa pan, że pomnik księcia Józefa Poniatowskiego powinien zostać ustawiony w innym miejscu, a przed Pałacem Prezydenckim powinien stanąć pomnik Lecha Kaczyńskiego

– Pomnik Księcia Poniatowskiego stał już w różnych miejscach, w Łazienkach, w Ogrodzie Saskim, a nawet na dziedzińcu Zamku Królewskiego, więc nie jest świętością nie do ruszenia. Jednak przede wszystkim należy godnie uhonorować pamięć tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, a nie tylko małą tablicą na frontonie Pałacu Namiestnikowskiego.

Całość na: onet.pl

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Jarosław Kaczyński ponownie stanie za sterami rządu””

  1. Pomnik targowiczanina Kaczyńskiego można zbudować zimą, gdy trochę materiału spadnie z nieba.

  2. „Wierzę, że wygramy najbliższe wybory i Jarosław Kaczyński ponownie stanie za sterami rządu. I mam nadzieję, że pójdziemy ścieżką węgierską. I żaden Michnik nas nie zatrzyma.” – jaaaasne jak słońce, wystarczy tylko że zmienicie program gospodarczy, wymienicie sobie prezesa na Gilowską, wywalicie lewaków jak Cymański i porzucicie swą smoleńsko-lustracyjną retorykę. Prawda że proste?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *