Logika mediów z Torunia

Od pewnego czasu codziennie słucham Radia Maryja. W ostatnią niedzielę flagowa audycja „Rozmowy niedokończone” dotyczyła sytuacji w Warszawie. Konkretnie natomiast degradacji miasta pod rządami Hanny Gronkiewicz- Waltz. Wypowiadało się trzech radnych PiSu: Marek Makuch, Tomasz Zdzikot i Maciej Maciejowski. 

   

Generalnie obraz był katastrofalny. Podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej, prywatyzacyjna katastrofa zagrażająca miejskiej energetyce i wodociągom. Po prostu zgliszcza. 

   

Po tej audycji, – jak zwykle nastąpiła kompleta.  Wieczorna, głęboka modlitwa Kościoła. Jeśli ktoś pyta, czym się kierowałem inicjując zmianę ustawy medialnej w zakresie nadawców społecznych, to w zestawieniu ze sobą tych dwóch audycji znajduje odpowiedź.. Bo pierwsza z nich  była szkodliwa przez brak pluralizmu. Dlatego, że rajcy z obozu Hanny Gronkiewicz-Waltz nie mogli zabrać głosu. Inna kwestia to pytanie jak to jest, że każdą prywatyzację czegokolwiek ogłasza się od razu zdradą Polski. Tylko czekać aż w następnych audycjach zacznie się nam zachwalać Hilarego Minca. Jednocześnie przyrównując do niego Hannę Gronkiewicz-Waltz. Oczywiście tym samym uznając to za obelgę. Że nie będzie w tym logiki? Nie… Będzie logika! Logika mediów  z Torunia.

Jan Filip Libicki

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Logika mediów z Torunia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *