Jastrzębski: Antyglobalistyczne refleksje wokół inauguracji Karola III

Wielu z moich znajomych pisze że Rodzina Królewska nie ma wpływu na realną politykę. Kiedyś również tak myślałem i z pobłażaniem patrzyłem na śmieszną parę staruszków w archaicznych strojach ozdobionych jak choinka na święta w osiedlowym supermarkecie. To Oni jednak lobbują, promują nowe idee, zasiadają w całym szeregu fundacji i stowarzyszeń wprowadzających Nowy Światowy Ład – liberalny korporacyjny postkapitalizm. Tutaj rację miał od początku kol. Kornel Witold. Słusznie prawicowy „Najwyższy Czas!” zwraca uwagę, na przemówienie nowego króla Karola III, na szczycie klimatycznym w Glasgow w 2021 roku bo to pokazuje ich prawdziwą siłę – „mając do dyspozycji biliony, znacznie przekraczające globalny PKB i, z największym szacunkiem, wykraczającym nawet poza rządy światowych przywódców, oferuje jedyną realną perspektywę osiągnięcia fundamentalnej transformacji gospodarczej”

.


Rodzina Królewska to awangarda jawnych i niejawnych elit o czym wielokrotnie pisał kol. red. Konrad Rękas. Wszyscy zapewne pamiętają słowa zmarłego w wieku 99 lat męża Elżbiety II Filipa „Jeśli tak się zdarzy, że się reinkarnuję, chciałby powrócić jako śmiertelny wirus, który mógłby przyczynić się do rozwiązania problemu przeludnienia”. I nie są to tylko słowa sklerociałego starca. Cała jego działalność w tych pseudoekologicznych strukturach to potwierdzały.

.
Globaliści w tym ta brytyjska rodzina królewska jasno pokazali, że dla nich ludzie są równi i równiejsi. Są państwa, narody a przede wszystkim kasty uprzywilejowane, wartościowsze, wybrane, uważane przez siebie za nosicieli cywilizacji i kultury. Najbardziej krnąbrnych się morduje, tych mniej poddaje stopniowemu wyniszczeniu – co pokazuje przykład Aborygenów. Musimy pamiętać że My, Polacy jesteśmy w większości narodów przeznaczonych do miękkiej eksterminacji. Elitom zależy na tym abyśmy nie mieli dostępu do rzetelnej wiedzy, stałej i pewnej pracy, własnego mieszkania, moralnych zasad, tradycji, rodziny i ojczyzny.


Trzeba sobie uświadomić rzecz najważniejszą i najbardziej przerażającą, którą wielu nazwie teorią spiskową. Globalizm świadomie i strategicznie zakłada regres ludzkości, planowo zmierza do radykalnego zmniejszenia „mniej wartościowej” ludności świata. W tym celu otwarcie i bezkarnie głosi się rasizm i ksenofobię wobec tych, dla których nie mam miejsca na ziemi, w znacznej mierze wobec ludności muzułmańskiej.

.
Sakralizując jedne ludobójstwa, zezwala na przykład się na codzienną eksterminację arabskiej ludności Palestyny. Czyni się to mediach obrośniętych w legendy postępowych, lewicowych i liberalnych. Ameryka i Wielka Brytania są głównym nośnikiem globalizmu. Państwa te narzucają swoje chore wartości innym narodom. Czynią to poprzez najazdy rozbójnicze pod pretekstem obrony praw człowieka lub za pomocą usłużnych rządów w danych państwa. To drugie obserwujemy w Polsce.

.
Nie mają racji Ci, którzy piszą, że temat średnio powinien obchodzić Polaków. Powinien bardzo i dogłębnie. Bo my jesteśmy tymi baranami przeznaczonymi na rzeź. Jesteśmy ofiarami i świadkami ustroju, który pracuje na rzecz globalnej oligarchii, i jej przyszłych pokoleń – gdyż to one mają być dziedzicami i przyszłymi władcami świata.

.
Celem globalistów w tym i tej rodziny królewskiej jest depopulacja i dezindustrializacja świata, tak aby ziemi starczyło tylko dla wybrańców. Dlatego główne ostrze globalizmu jest skierowane przeciwko światu islamu. Nie zapominajmy że Wielka Brytania obok USA była główną siłą niszczącą i mordującą niepokorne narody. Przeciwnik chce złamać ten świat ideologicznie i demograficznie. I tam upatruje w przyszłości głównego ośrodka sprzeciwu.

Łukasz Marcin Jastrzębski

za: FB

Click to rate this post!
[Total: 27 Average: 4]
Facebook

2 thoughts on “Jastrzębski: Antyglobalistyczne refleksje wokół inauguracji Karola III”

  1. Reinkarnacja to nie lista życzeń, tylko karma. A karma wygląda tak że rodzice Billa Gatesa działali w organizacjach eugenicznych a jego córka wyszła za Araba. Karma niemiecka jest taka że brakowało im przestrzeni życiowej i chcieli być rasa panów to teraz mają skurczone terytorium i niedługo rdzennych Niemców będzie mniej niż połowa . Natura życia jest taka że zmienia pokolenia które się mieszają genetycznie, a już na samym starcie Biblii mowa jest o nieudanych wielkich projektach czyli Wieży Babel.

  2. Rodzina krolewska w Angli to sa przyglupy. Ksiezna Diana nie ukonczyla podstawowki. Obecny krol jest kompletnym idiota. Ma dwie rozrywki polo i polowanie. Krol Anglii nadal posiada kilkadziesiat prerogatyw , ktore polegaja miedzy innymi na prawie do wyznaczania kluczowych urzednikow. Wikipedia zalatwia ten problem zdaniem , ze te uprawnienia nie byly uzywane od dlugiego czasu. Jedynym rozsadnym wyjasnieniem tego systemu jest zalozenie , ze City za posrednictwem tajnej policji kontroluje te najslynniejsza rodzine Adamsow i w ten sposob kontroluje cale panstwo. Krol w Anglii do dzisiaj wyznacza szefow MI 6 i chyba MI 5, albo na odwrot , nie mam czasu tego sprawdzac teraz . Ta decyzja nie moze byc niekontrolowana przez MI 6 , ktore na poziomie instytucji panstwa rzadzi tym krajem. Powyzsza hipoteza ladnie wyjasnia cyklicznie powracajaca sprawe likwidacji monarchii. Mozna to rozumiec jako walke dwoch tajnych policji o wladze. Elementem tej walki byla ksiezna Diana, czy raczej wszystkie zawirowania zwiazane z jej osoba. Powyzsza egzegeza systemu politycznego w Anglii odstaje nieco od rozwazan obecnych na tym portalu i w ogole w mediach , ale w przeciwienstwie do nich przy jej pomocy mozna cala polityke tego kraju racjonalnie wyjasnic .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *