Jedna Rosja chce, by Putin stanął do wyborów

Rządząca partia Jedna Rosja chce, aby premier Władimir Putin kandydował w wyborach prezydenckich w roku 2012 – poinformowała w czwartek agencja Reuters powołując się na media rosyjskie.

Członkowie partii Jedna Rosja jako swego kandydata w wyborach prezydenckich w roku 2012 widzą przede wszystkim premiera Władimira Putina – oświadczył w czwartek przedstawiciel partii Jurij Szuwałow.

"Co się tyczy stanowiska partii dotyczącego wyborów w roku 2012, to Jedna Rosja będzie się orientować na swego lidera Władimira Putina" – potwierdził Szuwałow.

Wg Szuwałowa partia Jedna Rosja uczestniczy w wyborach po to, aby zwyciężać. "Naszym celem na lata 2011-2012 jest większość parlamentarna w wyborach do Dumy (niższej izby parlamentu) i zwycięstwo naszego kandydata w wyborach prezydenta" – dodał wicesekretarz prezydium Rady Generalnej Jednej Rosji.

Dziennik.pl

Całość na:http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/331328,jedna-rosja-chce-by-putin-stanal-do-wyborow.html

Dodał Stanisław A. Niewiński

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Jedna Rosja chce, by Putin stanął do wyborów”

  1. To skandal! Hańba! Jak można tego mordercę od dwóch Katyniów promować! Po drugie jest taki niedemokratyczny! Oczywiście żartuję, i trzymam kciuki za pana Włodzimierza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *