JKM o Generale Jaruzelskim

P.gen.Wojciech Jaruzelski kończy dziś 85 lat. Życzę Mu zdrowia – ale nie życzę długich lat życia, bo z całą pewnością będą Go nadal wszyscy szarpać za nogawki; będą robić karierę polityczną na kopaniu człowieka, który (moim zdaniem: nieświadomie – bo na polityce i gospodarce to się p.Generał kompletnie nie zna…) oddał IM władzę.

P.Generał to mój polityczny przeciwnik. Lewica i d***kraci słabszego zwykli deptać. Prawica i arystokraci ducha pokonanych szanują. P.Generał internował mnie na pół roku – ale ani mnie, ani innym internowanym (przypominam, że internowany został wtedy również śp.Edward Gierek i ok. 40 towarzyszy z wierchuszki PZPR!) krzywdy nie robił, ani nie poniżał.

Gdybym budował Wolną Polskę, a p.Generał w tym mi przeszkadzał – też kazałbym Go internować (w wojsku to zresztą nic nadzwyczajnego, a w Ameryce Łacińskiej to wręcz normalka – niektórzy pułkownicy aresztowali się wzajemnie po kilka razy…). Ponieważ jednak ani ja nie mam możliwości tworzenia Królestwa Polskiego, ani On nie ma możliwości nam w tym przeszkadzać – to domagam się: zostawmy Go na stare lata w spokoju!

Całość tutaj

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “JKM o Generale Jaruzelskim”

  1. Problemem nie jest osoba generała Jaruzelskiego. Jaruzelski jest tylko dowodem, że prawo w Polsce nie ma żadnego znaczenia. Jaruzelski jest – żywm jeszcze – dowodem, że są w Polsce ludzie poza prawem i ponad prawem. Jeżeli nie prawo obowiązje, to CO? CO w Polsce obowiązuje jeśli nie prawo?! Można by powiedzieć, że samowola, ale wtedy mamy dylemat: CZYJA samowola?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *