JKM pisze do Donalda Tuska

Warszawa, 4 lipiec 2011

Prezes Kongresu Nowej Prawicy

Janusz Korwin-Mikke

Do

Rady Ministrów III Rzeczypospolitej Polskiej

na ręce JE Donalda Tuska, premiera

P E T Y C J A

Kongres Nowej Prawicy z uznaniem wita decyzję Rady Ministrów – nierozszerzania „walki z emisją CO2”. Oszczędzi to Polsce wielu wydatków i kłopotów. W tej sprawie III Rzeczpospolita może liczyć na poparcie ogromnej większości Polaków – od kręgów przemysłowych, reprezentowanych zresztą na dzisiejszym wiecu – po „Zielonych” (bo im więcej CO2 i im cieplej – tym lepiej rozwijają się rośliny). Jednak jeśli powiedziało się A – warto powiedzieć i B.

Prosimy pana Premiera, by wykorzystał prezydencję w Radzie Unii Europejskiej

do propagowania odejścia od „walki z Globalnym Ociepleniem”. Ta „walka” ma kosztować

€200 mld rocznie – a, jak teraz już wiemy z całą pewnością, od początku była absurdem, wymyślonym z powodu błędnej interpretacji danych. Niech III RP wystąpi jako ten chłopiec, który powiedział królowi, że jest nagi. Zyska to Polsce wielkie uznanie w świecie. Przy okazji warto by znieść równie absurdalny zakaz używania żarówek.

Kongres Nowej Prawicy ma jeszcze jedną prośbę: by p. Premier, w oparciu o EuroJust, wniósł o powołanie Prokuratora Europejskiego do zbadania słynnej afery z zakupami szczepionek przeciwko „świńskiej grypie”. III Rzeczpospolita ma (znów jako jedyna w Unii) czyste ręce w tej sprawie – a kosztowała ona europejskich podatników ponad 20 miliardów €uro – z czego 95% zostało całkowicie zmarnowanych.

To też mogłoby zmienić opinię o Polakach jako o łapówkarzach. 

Licząc na przychylenie się do naszych próśb,

pozostaję z poważaniem

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *