„Już nic gorszego nie może się w Polsce wydarzyć”

– To, co dzieje się dziś w SLD, wskazuje na jedno – że oni chcą przywrócić Polsce taki postkomunizm w jego wydaniu radykalnym, z lat 90. czy też początku lat 90. Już nic gorszego nie może się w Polsce wydarzyć – stwierdził prezes PiS Jarosław Kaczyński na dzisiejszej konferencji prasowej.

Prezes PiS został zapytany o swoje zdanie na temat propozycji SLD ws. oszczędności budżetowych, zakładających m.in. likwidację CBA, IPN, Funduszu Kościelnego i zakończenie misji w Afganistanie. Nie wyraził się na ich temat zbyt przychylnie: „oni chcą przywrócić Polsce taki postkomunizm w jego wydaniu radykalnym” – stwierdził Kaczyński.

Dzisiaj Jarosław Kaczyński skrytykował też nowy pomysł premiera Donalda Tuska, który wyruszył w Polskę swoim autobusem.

– Nic nie mogę bus – tak prezes PiS nazwał autobus, którym w Polskę wyruszył premier. Jednocześnie dodał, że czymś normalnym jest udział premiera w kampanii wyborczej.

Prezes PiS pytany był na konferencji prasowej, czy wydaje mu się możliwe wykonywanie przez najbliższe trzy tygodnie obowiązków przez premiera z pokładu wyborczego autobusu.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/juz-nic-gorszego-nie-moze-sie-w-polsce-wydarzyc,1,4855305,aktualnosc.html

+asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *