Już w środę na www.konserwatyzm.pl eksluzywny wywiad z p. generałem Czesławem Kiszczakiem

Szanowni Czytelnicy,

już w środę na naszym portalu opublikowany zostanie ekskluzywny wywiad z generałem broni Czesławem Kiszczakiem. Wywiad z p. prezydentem generałem armii Wojciechem Jaruzelskim, który został opublikowany w „Pro Fide Rege et Lege” w 2009 roku umożliwił nam kontakt z panem ministrem. Rozmowy dotyczące wywiadu trwały kilkanaście miesięcy i trudno nam było przekonać p. Czesława Kiszczaka na rozmowę. Po serii wielu spotkań i rozmów w końcu się udało!

Już teraz możemy zdradzić że pan generał broni jest naszym wiernym Czytelnikiem. W wywiadzie nie mogło zabraknąć pytań o katechoniczny wymiar jego premierostwa oraz kulis rozmów prowadzonych w Magdalence. Jednak sensacyjną wiadomością jest ta dotycząca planów pana premiera wobec naszego portalu. Jakich? Tego dowiecie się Państwo już w środę!

Redakcja portalu www.konserwatyzm.pl

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Już w środę na www.konserwatyzm.pl eksluzywny wywiad z p. generałem Czesławem Kiszczakiem”

  1. Wyjątkowy wywiad, w którym pan premier zdradza kulisy rozmów w Magdalence i wyjawia swoje plany wobec https://www.konserwatyzm.pl. Pan Premier i to piszą konserwatyści. jaki premier ruski kacyk a premierem to był bez rządu więc był tylko desygnowany. pan premier. Sukinsyn a nie pan. Niedługo nie będę czytał konserwatyzmu pl bo po libickim tera ta lojalka wobec machera okragłego stołu budzi moje obrzydzenie jako konserwatysty. A już wasze podlizywanie sie do Rosji i to całkowicie wyzbytej prawdziwego chrześcijaństwa (to co robi cerkiew to działalność na pokaz byłych agentów KGB/GRU) jest straszne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *