Kącik germanofila: Adam Wielomski patronuje studiom niemcoznawczym

Student Wydziału Humanistycznego na kierunkach politologia i bezpieczeństwo narodowe Łukasz Święcicki odebrał z rąk Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Barbary Kudryckiej oraz Rektor Uniwersytetu Warszawskiego i przewodniczącej Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich Katarzyny Chałasińskiej-Macukow „Diamentowy Grant” za projekt badawczy pt. „Krytyka pozytywizmu prawniczego w niemieckiej myśli politycznej (Carl Schmitt, Leo Strauss)”. Projekt ten stanowi kontynuację rozpoczętych badań naukowych prowadzonych pod kierunkiem prof. UPH dra hab. Adama Wielomskiego.
http://www.uph.edu.pl/index.php/pl/studia/1997-diamentowy-lukasz-swiecicki.html

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kącik germanofila: Adam Wielomski patronuje studiom niemcoznawczym”

  1. Pan Wielomski jest tzw. „profesorem podwórkowym”, a więc bez tytułu „belwederskiego”. Dlatego spokojnie i bez zbędnych podniet. Ot, belfer jakich obecnie wielu.

  2. Pieniądze za propagowanie niemieckiej myśli się bierze to i kącik dla germanofili można stworzyć.

  3. Wyszło szydło z worka. Cały ten kącik powstał i jest sponsorowany przez władze niemieckie i rząd „polski”.

  4. P. Wielomski już miał stołek u Buzka za AWSu, czyżby teraz coś miał na oku od platfusów? To by wyjaśniało zwrot ideowy tego portalu.

  5. Adasia W. nie znacie myslac, ze sprzeda sie za pare zeta. On ponizej wiceministra nie zejdzie. I ma racje – ma swoja wartosc.

  6. @Antoine Ratnik „Milo sie czyta takie wiadomosci.:” – dlaczego miło? Nie znając pracy która dostała nagrodę nie można jej wartościować. Może p.Święcicki to głąb, który przeczytał dużo i z tego,że przeczytał ma wynikać, że mądrze piszę. Nagroda może sugerować, że mądrze piszę, ale ekonomiści socjalistyczni też dostawali nagrody. Ponadto nagroda jest przyznawana przez instytucję państwową , a państwo wiadomo, rzadko działa mądrze. Więc ostrożnie z tym „miło się czyta”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *