Kaczyński o sondażach:

Jarosław Kaczyński, który w Płocku m.in. sprzeciwił się prywatyzacji najważniejszych polskich spółek przyznał, że Prawo i Sprawiedliwość ma wewnętrzny sondaż, z którego wynika, że na PiS chce głosować więcej Polaków niż na PO. – Wyszliśmy rzeczywiście na prowadzenie. Jeśli chodzi o sondaże to nie nie pierwszy raz, tylko trzeci – stwierdził. Wcześniej w podobnym tonie wypowiadał się europoseł PiS Jacek Kurski, który w Polsat News przyznał, że jego partia „wygra wybory 5-7 procentami nad Platformą”.

Prezes PiS, który potwierdził, że to już trzecie notowanie, kiedy PiS wyprzedziło w swoich wewnętrznych sondażach Platformę dodał, że istnieją też inne przychylne PiS sondaże. – Wyszliśmy rzeczywiście na prowadzenie. Są też inne sondaże, o których nie będę już mówił, gdzie ta różnica na naszą korzyść jest znaczna. Tutaj nie jestem w stanie tego zweryfikować, to nie są nasze sondaże – stwierdził.

W tej sprawie wypowiedział się również Jacek Kurski, który zapowiedział, że PiS „wygra wybory 5-7 procentami nad Platformą”. – PO tych wyborów w uczciwy sposób nie wygra, a być może i nie będzie umiała przegrać – powiedział Jacek Kurski, europoseł PiS. Dodał również, że „PO nie ma żadnego merytorycznego paliwa, na którym mogłaby odzyskać zaufanie społeczne”. – Za wszelką cenę chce wrócić do fałszywej polaryzacji, ożywiania nienawiści wobec PiS-u – ocenił.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/,1,4862987,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *