„Niech Jarosław Kaczyński pokaże te sondaże”

– Jeśli prezes Jarosław Kaczyński dysponuje takimi sondażami, to niech je pokaże – apeluje w rozmowie z Onetem poseł PO Paweł Olszewski, rzecznik sztabu Platformy. Dziś szef PiS powiedział, że po raz trzeci jego partia wyprzedziła formację premiera Donalda Tuska.

Jak podkreśla Olszewski, jeśli PiS pokaże swoje badania - wyniki, grupę na której wykonywany jest sondaż, pracownię badawczą – to będzie można je brać na poważnie. Polityk koalicji nie ma przy tym pewności co do tego, że takowe badania w ogóle istnieją. Rzecznik podkreśla jednocześnie, że ostatecznym sondażem będą wybory parlamentarne.

Olszewski zwraca uwagę, że sami sztabowcy wielokrotnie mówili o sondażach, ale na słowach się skończyło. Także sam prezes PiS dwa tygodnie temu w wywiadzie dla Onetu powiedział, że wewnętrzne badania PiS wskazują, że partia ta cieszy się poparciem o 2-3 punkty procentowe wyższym niż Platforma. Dodał też: – Jeśli trend się utrzyma, to być może, że wyjdziemy nawet wyraźnie przed Platformę Obywatelską. Od dalszego biegu kampanii zależy, czy tak się stanie.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/niech-jaroslaw-kaczynski-pokaze-te-sondaze,1,4863210,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *