Kanada: rodzice nie mogą uczyć dzieci o grzeszności homoseksualizmu

Lokalny parlament w stanie Alberta przyjął skandaliczną ustawę nakładającą na rodziny i katolickie szkoły politycznie poprawne ograniczenia. W Zgromadzeniu Legislacyjnym większość posiada Partia Konserwatywno-Progresywna.

„Education Act” zabrania nauczania, że pederastia jest czynem grzesznym i nagannym moralnie. W myśl ustanowionego prawa, katolickie szkoły mają zmodyfikować swój program nauczania.

-Niezależnie od rodzaju szkoły – nauczania przez rodziców, szkoły prywatnej, katolickiej – nie tolerujemy braku poszanowania dla różnic. Możecie podkreślać rodzinną ideologię w swoim życiu rodzinnym, nie możecie tego jednak traktować jako część pracy i nauczania – wyjaśnia Donna McColl, rzecznik Ministra Edukacji Alberty.

Według Paula Farisa z Home School Legal Defence Associations, rząd stanowy „wyraźnie sygnalizuje, ze w istocie zamierza naruszać prawo rodzin do prywatności w ich własnych domach”. W rozmowie dla LifeSiteNews Faris zauważył, że „rząd, który dąży do kontroli nad naszym życiem osobistym, powinien budzić lęk i sprzeciw”. Według przyjętych przepisów, wszystkie szkoły mają obowiązek odzwierciedlać pluralistyczny charakter społeczeństwa. Wywołało to silny sprzeciw ze strony katolickich nauczycieli i organizacji chroniących prawa rodziców. Rządząca partia Konserwatywno-Progresywna posiada 67 z 83 mandatów w stanowej legislaturze, co zapewnia utrzymanie skandalicznego projektu.

Źródło: lifesitenews.com

aw

Za: Bibula.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kanada: rodzice nie mogą uczyć dzieci o grzeszności homoseksualizmu”

  1. Kanada jedno z najbardziej faszystowskich państw na świecie. Ludziom żyje się tam miło i przyjemnie ale wolność jest tam kastrowana po kawałku i nie długo jej nie będzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *