Kartka do Piotrka

Jak wiemy, dzięki jednemu z kibiców klubu z Konwiktorskiej (współpraca z policją) oraz zadziwiającej postawie policji (zatrzymanie na oczach setek kibicow pod Kopcem Powstania Warszawskiego) i prokuratury (zarzut rozboju, a nie udziału w bójce) – nasz Kolega znalazł się w areszcie śledczym na Białołęce. W środowisku kibicowskim pewną tradycją staje się wspieranie tych z nas, którzy są przez służby traktowani niestandardowo poprzez wysyłanie na ich adres kartek pocztowych z dobrym słowem, listów, czy czegokolwiek innego, co nadawcy przyjdzie do głowy, a będzie oznaką wspomnianego wsparcia. 

Adres:

Piotr Staruchowicz, syn Wojciecha

Areszt Śledczy Warszawa-Białołęka

ul. Ciupagi 1

03-016 Warszawa

http://zyleta.info/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kartka do Piotrka”

  1. Piekna i szlachetna inicjatywa kolegow i kolezanek Pana Piotra.Sam wyslalem juz sporo listow.Tym wszystkim, ktorzy powiedza, ze to jest „wspieranie bandyty” radze przypomniec sobie slowa Chrystusa: „Bylem w wiezieniu, a nie odwiedziliscie Mnie – (…) idzcie do wiecznego ognia przygotowanego dla diabla i jego aniolow”. ( cytuje Ewangelie z pamieci). Czas porzucic moralnosc pani Dulskiej i powrocic do katolickiej.

  2. A ode mnie Pan Piotr dostanie modlitwę. Mam ostatnio problemy finansowe, więc postaram się go wesprzeć duchowo do czego także zachęcam.

  3. Zarzucane P.Staruchowiczowi „przestepstwa” ta tak mniej wiecej, jakby Go oskarzyli o uduszenie pluszowego misia szalikiem Legii.Tyle to ma mniej wiecej sensu.Wykorzystywanie aresztu prewencyjnego w celach represyjnych jest niedopuszczalne.

  4. Akcja jak najbardziej słuszna i potrzebna. Jest to to nasz chrześcijański obowiązek miłosierdzia: więźniów pocieszać. „Pamiętajcie o uwięzionych, jakbyście byli sami uwięzieni, i o tych, co cierpią, bo i sami jesteście w ciele” (Hbr 13,3). Jest to również istotne z tego względu, że Piotr przebywa w areszcie, a nie odbywa karę! Może się np. okazać, że jest całkowicie niewinny, a był przetrzymywany.

  5. Pan Staruchowicz jest ofiarą intrygi lewackiej policji na usługach syjonistycznej mafii. Ukrytym celem działań lewackiej policji jest zniszczenie całego ruchu kibiców robiąc z niego sługi w rękach syjonistów. Pora byśmy nauczyli się stosować odpowiedzialność zbiorową. Jeśli jakiś lewacki Policjant zaatakuje prawicowca to my zaatakujemy policjantów w innej części kraju. Jak te bezbożne monstra zaczną znikać może się nauczą miłości bliźniego. Krzyżowcy po zdobyciu Jerozolimy wiedzieli co robić z niewiernymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *