Katastrofę smoleńską mogło przeżyć sześć osób

To już pewne: wyniki sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej zostały w Moskwie sfałszowane. I chodzi nie tylko o Zbigniewa Wassermanna, ale i o wiele innych osób. Co pragnęli ukryć Rosjanie? Ile osób w rzeczywistości przeżyło katastrofę? Dlaczego Tusk nie chciał, by to Polacy robili sekcje? Tak szokujących rozbieżności nie spodziewał się chyba nikt. Ekshumacja ciała Zbigniewa Wassermanna wykazała, że rosyjski protokół z sekcji zwłok posła PiS-u jest zgodny z prawdą tylko w 7–10 proc. Oznacza to, że ponad 90 proc. informacji podanych przez Rosjan rodzinie Wassermanna została wymyślona!

(…)

Według ekspertów oceniających zniszczenia poszczególnych części samolotu, w przedziale prezydenckim „przeżywalność” wynosiła 10 proc., podobnie jak w przedziale przednim w części pasażerskiej. W środkowym przedziale wskaźnik ten wynosił 5 proc.

http://niezalezna.pl/16873-szesc-osob-moglo-przezyc-nikt-ich-nie-uratowal

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Katastrofę smoleńską mogło przeżyć sześć osób”

  1. Tak się składa, że przez pewnych znajomych wpadła mi do ręki dzisiejsza GP z tym „felietonem”. Jak będę się nudzić to przejrzę te rewelacje…może.

  2. Podchodzę nadal z dużą dozą ostrożności do każdej wersji, ale jak zobaczyłem, że Suworow pisze, że zamach jest prawdopodobny, to targnęły mną poważne wątpliwości. Zresztą ślepa wiara w udolność polskich komisji śledczych jest groteskowa.

  3. @Marcin Sułkowski Oczywiscie, ma Pan racje, nie mozna wykluczyc w absolutny sposob zadnej wersji ale wlasciwoscia obecnego preparowania informacji jest, ze sie je podaje w/g pewnego schematu.( etapami). 1.Sieje sie watpliwosci i niejasnosci. 2.Etap drugi sie nazywa” Ukrywaja przed wami prawde o” 3.W momencie, w ktorym jest to juz zuplenie dla nikogo nieistotne, podaje sie jakas forme wiadomosci w miare zgodna z faktami.Tylko, ze to juz nikogo wtedy ani ziebi ani parzy. 4.Nawet jezeli by podano do wiadomosci np.za 12 lat cos szokujacego, to by to wykorzystano dla poglebienia tzw.integracji europejskiej albo jakiejs innej tolerancji. Cokolwiek sie o tej sprawie dowiemy, i tak wyjdzie na korzysc rezimu i go utrwali. To jest prawo w aktualnej rzeczywistosci polityczno-medialnej.

  4. @ Adam Wielomski & Antoine Ratnik: I nie zapomnijmy o ufo, podobno się ostatnio nad Rosją pokazało… A zupełnie serio: ja się zaczynam bać że oni tak na poważnie mogą przez co najmniej kilka lat jeżeli nie dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *