Kibice Korony Kielce domagają się przeprosin od Stefana Niesiołowskiego

Publicznych przeprosin rodziny tragicznie zmarłego przed czterema laty kibica Korony Kielce oraz wszystkich fanów domaga się od wicemarszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego z PO Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce „Złocisto-Krwiści”.

Chodzi o wypowiedź polityka we wtorkowym programie Moniki Olejnik „Kropka nad i” wyemitowanym w telewizji TVN24. W opublikowanym w czwartek liście otwartym Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce„Słowa oburzenia nie oddają w pełni naszych reakcji jakie nastąpiły po obejrzeniu wystąpienia Pana Niesiołowskiego, w którym pozwolił sobie na skandaliczną wypowiedź dotyczącą tragicznie zmarłego w 2007 roku kibica Korony Kielce – Karola Piróga » Małpy «. Nazwał on Karola » Małpę «stadionową » żulią «, która jest dla kogoś partnerem politycznym. Następnie powtarza on iż » Małpa «jest stadionowym bandytą.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10377235,Kibice_Korony__Wypowiedz_Niesiolowskiego_byla_skandaliczna.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kibice Korony Kielce domagają się przeprosin od Stefana Niesiołowskiego”

  1. Nie widze innego wytlumaczenia dla tego typu chamstwa jak tragiczny, wlasciwie zerowy poziom cywilizacyjny tych ludzi, bylych dysydentow,dzis przy wladzy i zupelnie do takiej „gry w druzynie” nie przygotowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *