Kibice Lecha i Legii bojkotują „GW”

Kibice utworzyli także specjalną, "michnikoznawczą" stronę internetową: http://szechteriada.org/wp/
Zdjęcie pochodzi z portalu legionisci.com

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kibice Lecha i Legii bojkotują „GW””

  1. @Kamil Eckhardt Proszę odstosunkować się od kibiców Barcy. A akcja kibiców Legii i Lecha pierwszorzędna.

  2. Panie Łukaszu, dlaczego mam się od nich ,,odstosunkować”? Najbardziej lewacki klub to i najbardziej lewaccy kibice. I tyle.

  3. @Kamil Eckhardt Na jakiej podstawie twierdzisz, że Barcelona jest lewacka? Jakie wydarzenie sprawiło, że podajesz ten osąd? Jakąś akcję na rzecz walki z ochroną życia, popierali oficjalnie lobby sodomitów? Jakoś o tym nie słyszałem. Proszę o szczegóły w odpowiedzi.

  4. Piotr Marek: tak, popierali sodomitów, są najbardziej antyfrankistowscy, katalonia to najbardziej zlewaczony region Hiszpanii, najwięcej hiszpańskich gejów kibicuje barcelonie. Wszystkie akcje tzw. antyrasistowskie w hiszpańskim footballu wychodzą właśnie od barcy. O barcelońskim antyfrankizmie i ogólnie anty-prawicowości powinieneś raczej wiedzieć.

  5. @Kamil Eckhardt Z tego co się orientuję, to kibice Barcy są na całym świecie i niekoniecznie mają oni poglądy lewackie (chociażby moja skromna osoba). Poza tym w samej Katalonii nie jest tak, że wszyscy kibice Barcy są separatystami i są antyfrankistowscy, więc proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka i nie stosować uproszczeń. A tak poza tym…Visca el Barca!:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *