KNP jest realną alternatywą dla istniejącego układu politycznego

Wybory do Parlamentu Europejskiego już w niedziele, więc polskie progresywne elity polityczne wyciągają swoje największe działa, i zaczynają huczeć bardzo głośno: a to Korwin nie szanuje kobiet, a KNP to faszyści, a to Korwin powiedział „Hitler” znowu. Najbardziej mi się podobają te wspólne konferencje prasowe, gdzie razem wszystkie progresywne siły (czytaj: panie z PO, SLD, TR) potępiają wypowiedź Korwina…. Wydawałoby się że KNP będzie formować nowy rząd polski, że odniesie sukces i przejmie władze w Polsce. Prawda jest taka że, KNP zaledwie wychyla głowę ponad 5 – 6 %, a tu tyle krzyku i hałasu, nie ma dnia żeby premier Tusk czy pan Kaczyński coś o Korwinie nie powiedział. Nie wspomnę już o sojusznikach od Palikota czy SLD, tam konferencje prasowe są co godzinę, żeby informować co Korwin zjadł, czy pił wino z gwinta czy może ze szklanki !!

Za głowę się chwytam, naprawdę…. każdy kraj ma swoje społeczeństwo, ludzie mimo że mówią jednym językiem, różnią się od siebie bardzo. Każdy w gronie przyjaciół, nie raz rozmawia na różne tematy, czy to edukacja dzieci, wartości społeczne, historia, polityka, wszyscy się różnimy od siebie i każdy z nas ma swoje poglądy. Właśnie te różnice, poglądy i nasze wartości, odzwierciedlają wyniki wyborcze, dlatego tak bardzo ważna jest idea wolnego państwa, gdzie wszyscy możemy wyrazić swój pogląd przez głosowanie na partie polityczną której program mi osobiście najbardziej odpowiada. „Wolna prasa” powinna w obiektywny i neutralny sposób prezentować przede wszystkim pomysły i programy partii politycznych, jak powinien wyglądać nasz kraj w przyszłości. 

Jednak, to co dzieje się dziś w Polsce, można nazwać anty korwinowską histerią. Nikt, żadna mainstreamowa prasa w Polsce, nie zamierza rozmawiać na temat przyszłości naszego kraju, jakie jest miejsce Polski w Europie i na Świecie, jak UE powinna rozwiązać kryzys ekonomiczny, czy może Grecja powinna wystąpić z strefy EURO? czy referendum w UK na temat wystąpienia z Unii Europejskiej jest zagrożeniem dla całej Unii? Czy może wojna z Rosją będzie pozytywna dla Polski albo dla naszych cen gazu? Czy polski rolnik skorzysta na Polskich atakach na Putina i wyjątkowo agresywnej polityce Sikorskiego i Tuska w stosunku do Rosji? Co jest dzisiaj ważne, to to, że Korwin jest faszystą, który nienawidzi kobiet i lubi Hitlera z Putinem, i pije wino z gwinta.
To jest dzisiejszy obraz demokratycznych wyborów w wolnej Polsce. To, dzisiejsze elity medialno-polityczne mają do zaoferowania polskiemu społeczeństwu, ocenę tego zjawiska pozostawię Czytelnikowi. Sam jednak chce powiedzieć, że nie tak to miało wyglądać, to nie jest system godny poparcia, jeśli ludzie na wysokich stanowiskach rządowych kontrolują przepływ informacji w tzw, „wolnej prasie” tylko po to żeby nie odpowiadać na ważne pytania, czy to na temat ekonomi, spraw międzynarodowych czy innych. Ten system jest zły, jeśli partie polityczne same się finansują z budżetu, i nie dopuszczają opozycji poza parlamentarnej do mikrofonu, a jak już KNP podskoczył do 5% to się z nich faszystów i ludzi KGB robi. To nie jest demokracja, to nie jest wolna Polska, to jest PIS/PO-land pod patronatem EU. I to jest właśnie powód dlaczego Ja i cała moja rodzina będziemy głosować na KNP, to nie ma nic wspólnego, czy ja lubię Korwina czy jego muszką, KNP jest partią wolnościową, która jest przeciwna obecnemu skorumpowanemu systemowi, gdzie ludzi się niszczy, jeśli nie myśli się w kategoriach PO – PIS – UE.

Jestem za KNP bo dla mnie najważniejszą rzeczą jest zatrzymanie exodusu ludzi młodych z Polski, ucieczka milionów, młodego pokolenia Polaków na zachód jest to jak dla mnie największą polską tragedią ostatnich 30 lat. I tylko KNP o tym rozmawia i ma receptę na zmianę tej sytuacji.
Monopol polityczny pomiędzy SLD – PO – PIS, musi być przełamany. Pomysły tych ludzi pochodzą z tych samych źródeł i mają wiele wspólnego z Karolem Marksem. Ich wiedza ekonomiczna ogranicza się do dyskusji, jak wysoka ma być stawka płacy minimalnej, albo czy emerytura ma być w wieku 65 czy 67, i to mają być wybitni specjaliści i ekonomiści, tym się karmi polskie społeczeństwo, następnie wszyscy się dziwią, że ponad milion Polaków chce wyjechać z Polski w najbliższych dwóch latach…. ale, proszę poczekać, milion Wietnamczyków chce przyjechać do Polski żeby dostać paszport EU… to są rozwiązania na przyszłe problemy naszego kraju, po prostu WSTYD ! 

KNP jest jedyną partią na którą można głosować, inaczej nie ma po co iść na wybory. Po co ? żeby zobaczyć te same gęby w TV, namawiające mnie, że mam podziwiać panią z brodą na eurovision albo dzielnie machać tęczową flagą na „gay paradzie”, to mają być moje nowoczesne europejskie wartości, sorry ale ja nie mogę tego strawić! 

KNP dziś stoi przed olbrzymią szansą, zmienić ton i temat dyskusji w Polsce, dyskusji której nie ma w Polsce od 20 lat, jak powinna wyglądać Polska za 20 – 30 lat? Prasa w Polsce nie podejmuje tej dyskusji, w Sejmie RP nie ma nikogo kto by chciał rozmawiać, wszyscy są skoncentrowani na „jak wygrać następne wybory”, a czas leci i kolejne pokolenia mijają. KNP ma szanse wprowadzić normalny podział polityczny w Polsce, na siły progressywno-soocjalistyczne (PIS, SLD, PO) i siły konserwatywno-prawicowe czyli KNP. 

Miejmy nadzieje że Niedziela 25 Maja, będzie dniem historycznym.

Artur Stanisław Kalbarczyk

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “KNP jest realną alternatywą dla istniejącego układu politycznego”

  1. „Dobra prasa” dla KNP w polskojęzycznych mediach o czymś może świadczyć? O czym? Ano o tym, że KNP to kolejna żydomasońska fałszywka, kanalizująca irytację.

  2. Panie Piotrze, właśnie o to chodzi że KNP nie ma dobrej prasy w mainstreamowych mediach – również w tych „prawicowych” jak GP.

  3. Cytat z WO: `Korwin, ze swoją zerową zdolnością koalicyjną, po prostu narobi trochę bydła w europarlamencie. Bez znaczenia, bo w europarlamencie albo działasz w jakiejś większej frakcji, albo jesteś nieszkodliwym generatorem śmiesznych filmików na jutuba.’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *