Kondolencje dla Korei Północnej od Komunistycznej Młodzieży Polskiej

Jak informuje portal www.komsomol.pl :

Delegacja Komunistycznej Młodzieży Polski odwiedziła ambasadę Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej w Warszawie, gdzie złożyła kwiaty oraz dokonała wpisu do księgi kondolencyjnej.

„Towarzyszu. Całe życie poświęciłeś obronie pokoju, niepodległości i suwerenności swej ludowej Ojczyzny. Pozostawiłeś po sobie kraj, w którym nie ma bezdomności, bezrobocia, marnotrawienia sił wytwórczych ani kryzysów kapitalizmu. Za całą drogę rewolucjonisty i męża stanu, jaką uczciwie przebyłeś, Komunistyczna Młodzież Polski oddaje cześć Twojej pamięci.”

Po opuszczeniu budynku ambasady, delegaci zapalili czerwone znicze, symbolizujące ich pamięć o zmarłym przywódcy i szacunek, jaki wobec niego żywią.

http://www.komsomol.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1156:kondolencje-dla-korei-ponocnej&catid=72:nasze-akcje&Itemid=63

Komentarz: Jak widać legitymiści-maoiści nie są osamotnieni w swoim uwielbieniu dla dynastii Kimów.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kondolencje dla Korei Północnej od Komunistycznej Młodzieży Polskiej”

  1. Polecam lekturę tego serwisu – można znaleźć tam m.in. negowanie udziału NKWD w zbrodni katyńskiej, pochwałę 17 września 1939, wychwalanie stalinizmu czy (mój ulubiony tekst) obronę CzeKi ,która przecież była (jeśli dobrze pamiętam, cytuję z pamięci) sprawnie działającą jednostką policyjną. Rejestracja KPP przez nasze państwo jako legalną partię polityczną to naprawdę kpina.

  2. Crux: trafna uwaga, ale może właśnie to jest to – powinno się wysmarować odpowiednie i dobrze uargumentowane prawnie pismo do prokuratury i wskazać problem. Uważam, że w tym względzie robimy ciut za mało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *