Kongres Prawicy

Przypominamy, że już 16 kwietnia w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się kongres konserwatywno-liberalnej prawicy. Wśród gości, którzy zapowiedzieli przybycie znajdą się byli i obecni publicyści Najwyższego Czasu, liderzy ruchu oraz sympatycy. Wstępnie udział w kongresie zapowiedział Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Adam Wielomski, Robert Gwiazdowski, Artur Zawisza, Romuald Szeremietiew, Krzysztof Rybiński, Rafał Ziemkiewicz (lista NIE jest zamknięta!)

Wstępny plan kongresu zakłada wejście na salę o godzinie 11:30. Osoby, które zarejestrują się na TEJ stronie (kliknij) będą miały zagwarantowane miejsca siedzące (limit 2800 osób). W trakcie rejestracji prosimy o podanie swojego okręgu wyborczego – informacja pozwoli nam zaplanować sektory z miejscami tak, aby mieszkańcy danego regionu mieli okazję się zapoznać. Rejestracja nie jest obowiązkowa – każdy sympatyk wolności może na kongres wejść “z ulicy”.

Ok. godz. 12:30 zostanie odegrany hymn państwowy, który oficjalnie rozpocznie kongres. Do godz. 18:00 potrwają wystąpienia zaproszonych gości. Kongres zakończy się marszem na Plac Zamkowy. Koniec – pod Kolumną Zygmunta – zaplanowano na godz. 19:00. Po więcej informacji zapraszamy na stronę UPR-WIP (najważniejsze informacje pojawią się również na nczas.com)

Adam Wawrzyniec

http://nczas.home.pl

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *