Konserwatywna Emigracja w nowej odsłonie

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej Konserwatywnej Emigracji – flagowego projektu pierwszego zagranicznego oddziału KZM.

Co proponujemy? Publicystykę, teksty ideowe (w  tym klasyków), omawiamy sprawy społeczne i religijne, nawiążemy do najlepszych tradycji konserwatyzmu w Europie, postaramy się zaproponować trochę kultury, a nowością jest „Prawa Strona Świata”, w którym to dziale znajdzie się miejsce na podróże do miejsc, w których konserwatysta znajdzie korzenie własnego bytu.

Skład redakcji częściowo znany jest czytelnikom portalu Konserwatyzm.pl. Mariusz Matuszewski, redaktor naczelny, odpowiedzialny będzie również za tematy ideowe i historyczne. Magdalena Ziętek pokieruje publicystyką. Niewątpliwym skarbem w redakcji jest dr Aleksandra Solarewicz, która zajmuje się edycją, a także problemami społecznymi oraz kulturą, a której erudycja i pióro było już wielokrotnie nagradzane. Specjalne miejsce w naszym zespole zajmuje kol. Cezary Snochowski, bez którego strona nie mogła by istnieć, a który stworzył ją od zera. Na portalu KE odpowiedzialny jest za sprawy techniczne i dział Religia. Tłumaczeniami zajmuje się zarówno naczelny, jak też zespół tłumaczy – wolontariuszy, którzy zgodzili się nam pomagać, a którym z tego miejsca serdecznie dziękuję.

Nie wiem co będzie za rok, ale plan jest następujący: robimy swoje jak potrafimy najlepiej. Bo, jak wierzymy, Bóg tak chce!

Zapraszamy i prosimy o wasze wsparcie, modlitwę, lajki na Facebooku, przeklejanie nas wszędzie, gdzie możecie, a tych, którzy chcą dołączyć do zespołu, proszę o kontakt:

m.z.matuszewski@gmail.com

Pozdrawiam,

Mariusz Matuszewski

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *