Konserwatyzm.pl i KZ-M w obronie prof. Aleksandra Nalaskowskiego

Jako Redakcja portalu www.konserwatyzm.pl wyrażamy swoje poparcie dla p. prof. zw. dr hab. Aleksandra Nalaskowskiego, który wyrażając swoją opinię nt. sodomitów został zaatakowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób

Queer "Pracownia Różnorodności" do spółki z "Gazetą Wyborczą" (zob.

https://konserwatyzm.pl/artykul/1060/sodmomici-i-gazeta-wyborcza-atakuja-prof-aleksandra-nalaskow).

Powyższą "wrzawę medialną" traktujemy jako kolejny atak "postępowców" na instytucję rodziny będącą fundamentem cywilizacji łacińskiej i jako kolejną próbę zamknięcia wszelkiej debaty dotyczącej homoseksualizmu posługując się przy tym autorytetem WHO, która przecież nie jest żadną instytucją naukową i tym samym jej uzurpacja w zakresie ustalania obowiązujących naukowców paradygmatów jest bezzasadna.

Dodatkowym faktem, który napawa nas oburzeniem to okoliczność, że jakaś organizacja nosząca dziwaczną nazwę (Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer "Pracownia Różnorodności") jest w stanie wywołać awanturę medialną, której ofiarą padł uczony o wybitnym dorobku naukowym, ceniony w środowisku naukowym oraz lubiany i szanowany przez studentów.

Zachęcamy naszych Czytelników do zamieszczania swoich wyrazów poparcia dla dziekana Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK p. prof. Aleksandra Nalaskowskiego.

Redakcja portalu myśli konserwatywnej www.konserwatyzm.pl
Rada Główna Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Konserwatyzm.pl i KZ-M w obronie prof. Aleksandra Nalaskowskiego”

  1. Popieram inicjatywę przeciwstawienia się lobby sodomickiemu atakującemu prof. Nalaskowskiego za słowa prawdy. Obawiam się jednak, że w stosunku do tych zwyrodnialców słowa już nie wystarczą. Brońmy tego, co jeszcze zostało z cywilizacji chrześcijańskiej Europy. Deklaruję gotowość włączenia się w każdą akcję poparcia dla prof. Nalaskowskiego.

  2. @arturgórecki Moze zrobic petycje elektroniczna? A moze poprosic o pomoc w ramach przyjazni polsko-francuskiej Pana Posla Christian Vanneste( député du Nord) 79, rue du Brun Pain 59200 Tourcoing (00 33) 3 20 46 42 63 cvanneste@hotmail.fr ktory mial proces w podobnej sprawie po takich samych atakach ze strony tych samych lobbies? Trzeba napisac po francusku, musialby to zrobic ktos z Polski, nie ja.

  3. Moze by tez nasza niemiecka kolezanka podala adresy jakichs porzadnych osobistosci w RFN? Duzo ludzi w naszym srodowisku zna niemiecki i mozna by prosic o pomoc. W tej sprawie zapomnijmy o wszelkich podzialach.

  4. Petycja elektroniczna to dobry pomysł. Niestety jestem na urlopie i moje techniczne możliwości są bardzo ograniczone — także co do łącza. Napisze do kilku osób. Ale może taką petycję da się przygotować na konserwatyzm.pl?

  5. Niezależnie od tego trzeba pisać do władz UMK i gdzie się jeszcze tylko da: „Gadzinówka”, rzecznicy wszelkiej maści — wiem, że nic nie zrobią, ale niech usłyszą nasz głos.

  6. myślę, że wasza „niemiecka” koleżanka nie poda wam żadnych nazwisk, bowiem uważa, że w niemczech nie ma żadnych porządnych ludzi, tylko sami protestanci. a jeśli chodzi o sodomitów, to popieram inicjatywę portalu.

  7. @Student Tak, tu by sie Pan Posel Libicki bardzo przydal.On potrzebuje PO ale i PO jego potrzebuje, wiec moze mu sie jego interwencja udac.

  8. Kto zna francuski, niech wysle maile do Pana Posla Christian Vanneste( député du Nord) 79, rue du Brun Pain 59200 Tourcoing (00 33) 3 20 46 42 63 .On jest z Polnocy, wiec zna Polakow.Im wiecej maili, tym lepiej!!! Mozna tez pisac do: Docteur Doublier-Villette Chemin du Relais St Roch 26400 Vaunaveys-la-Rochette 00 33 4 75 25 11 88 villette@lunivers.info i do Institut Civitas 17, rue des Chasseurs – 95100 Argenteuil 01.34.11.16.94 – secretariat@civitas-institut.com http://www.civitas-institut.comhttp://www.francejeunessecivitas.com Inaczej profesora niedlugo znajda na” parkingu w samochodzie”.

  9. @przemyslaw_stokowski W RFN jest bardzo duzo porzadnych ludzi. Ich zainteresowanie w tej sprawie mogloby nam pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *