Konserwatyzm.pl idzie na wojnę z sektami i politycznymi szaleńcami

Portal konserwatyzm.pl mówi stanowcze NIE! wszelkiej maści sekciarzom religijnym i politycznym szaleńcom. Pierwszym krokiem na tym polu jest podjęcie współpracy ze znanym ekspertem ds sekt p. Andrzejem Wronką.

Cieszymy się z faktu współpracy z tak znamienitym znawcą problematyki sekt i liczymy na owocną współpracę!

Więcej informacji o ekspercie można przeczytać na jego stronie internetowej:

http://www.awronka.nazwa.pl/bazya/omnie.htm

Redakcja portalu konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Konserwatyzm.pl idzie na wojnę z sektami i politycznymi szaleńcami”

  1. Pierwszy raz o nim słyszę. Musi to być ktoś jeszcze bardzo młody:) Najbardziej znanymi i rozpoznawalnymi znawcami problematyki sekt są ksiądz Aleksander Posadzki i były poseł Ryszard Nowak. O innych się nie mówi i w praktyce się nie liczą.

  2. Gratulacje! Sekty sa smiertelnym niebezpieczenstwem m.in dlatego, ze infantylizuja myslenie i przenosza ludzi w jakies „zaswiaty” przyszlosci ( np. „spadnie kometa i bedzie 6 tygodni na wyspowiadanie sie „- zaslyszane wczoraj w moim miescie), zas odciagaja dusze od codziennej, konkretnej pracy nad soba,od obowiazkow rodzinnych i zawodowych, co sie w jezyku katolickiej duchowosci zwie od wiekow : uswiecaniem sie.To ostatnie jest wbrew propagandzie wrogow Kosciola dostepne dla kazdego katolika swieckiego, w kazdej sytuacji. Jeszcze raz gratuluje przybycia na portal.

  3. Spotkałem się kiedyś z tym człowiekiem i wydał mi się on trochę szalony. Znacznie lepsze wrażenie sprawia pan Robert Tekieli. Choć i w jego wypadku wydaje mi się, że mamy do czynienia w pewnym stopniu z przesadą.

  4. @Apfelbaum – pan Robert Tekieli publikuje w Gazecie Polskiej. Znając poglady władz portalu, prędzej czciciele Swaroga Tryglawa sie tu pojawią, niż on.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *