Kręcina zwolniony

Jak dowiedział się tvn24.pl, Zdzisław Kręcina sam zaapelował o głosowanie nad jego przyszłością w związku. O tym, że się pożegna po 12 latach z fotelem sekretarza generalnego PZPN zdecydowało – według naszych informacji – 14 członków zarządu, przeciwko jego odwołaniu było trzech członków. Zwolnienie jest efektem ujawnienia nagrań, na których Kręcina miał rozmawiać o korupcji przy przetargu na budowę siedziby PZPN.

O odwołaniu Kręciny poinformował prezes Grzegorz Lato, który wyszedł do dziennikarzy. – Na mój wniosek Zdzisław Kręcina został odwołany. Przestał pełnić funkcję sekretarza generalnego – powiedział. Chodziło mu o wniosek o głosowanie, który tylko on mógł zgłosić. Jak udało nam się ustalić, apelował o to sam Kręcina. Zarząd przegłosował odwołanie Kręciny liczbą głosów 14 do 3.

– Został odwołany decyzją zarządu – doprecyzował. Zakończył szybko mówiąc, że „żadnych komentarzy nie będzie, dzisiaj, nigdy”.

Dodał, że nazwiska nowego sekretarza na pewno w środę nie poznamy

http://www.tvn24.pl/0,1726169,0,1,krecina-tylko-zawieszony,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kręcina zwolniony”

  1. A mi go szkoda. Był kwintesencją PZPN, jego twarzą, symbolem i ucieleśnieniem 😉 Nikt tak dobrze nie odda samym sobą charakteru związku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *